ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو نقد و اقساطی + قیمت وانت آریسان ۲ فروش فوری مهر ۱۴۰۲

فروش فوری ایران خودرو به صورت قسطی و نقدی با موعد تحویل ۲۰ روزه در مهر ۱۴۰۲ آغاز شد.

به گزارش ایمنا، شرایط ثبت‌نام طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد.

سامانه ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۱

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرآیند خرید خودرو در طرح مذکور شرکت کنند.

محصولات ایران خودرو

در طرح فروش فوری ایران خودرو (ویژه متقاضیان عادی) وانت آریسان ۲ گانه سوز عرضه می‌شود.

ثبت نام ایران خودرو

ثبت نام در طرح جدید فروش ایران خودرو از روز چهارشنبه مورخ نوزدهم مهر ۱۴۰۲ آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

قیمت ایران خودرو

خودرو رنگ قیمت مصوب (ریال) مبلغ ودیعه تعداد چک مبلغ هر چک تاریخ چک‌ها موعد تحویل
وانت آریسان ۲ گانه سوز خاکستری، نقره‌ای، مشکی، عنابی ۳.۸۳۰.۳۰۰.۰۰۰ ۲.۳۶۶.۸۶۰.۰۰۰ ۳ ۶۱۹.۱۷۰.۰۰۰

۱۴۰۳.۰۲.۱۵

۱۴۰۳.۰۸.۱۵

۱۴۰۴.۰۲.۱۵

حداکثر ۲۰ روزه

جزییات فروش فوری ایران خودرو

 • مطابق اعلام راهور فراجا هزینه ترهین و فک رهن سند خودرو از متقاضی دریافت می‌شود.
 • سند خودرو واگذار شده از طریق این بخشنامه تا زمان تسویه اقساط، در رهن شرکت ایران خودرو خواهد بود.
 • مبلغ هزینه رهن و مالیات تفاوت فروش اقساطی در ودیعه لحاظ شده است و مبلغ هزینه فک رهن پس از تسویه حساب خریدار و از طریق میزکار مشتری به آدرس ir.ikco.customer قابل پرداخت است.
 • متقاضیان قبل از هر گونه اقدامی لطفاً از داشتن شرایط لازم برای ارائه چک صیادی بنفش توسط خود یا دیگران با وضعیت اعتباری سفید اطمینان حاصل کنند. در صورت عدم تکمیل پرونده تسهیلات در مدت ۱۰ روز پس از واریز مبلغ ودیعه، ثبت نام کان لم یکن تلقی و وجه واریزی بدون احتساب سود و یا جریمه به حساب واریز کننده مسترد خواهد شد.

مراحل ثبت نام ایران خودرو نقد و اقساط

مرحله اول : متقاضی با مراجعه به سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale و انتخاب خودرو، نسبت به ثبت نام اقدام می‌کند. در صورتی که فرد متقاضی ً قبلاً در سامانه فوق حساب کاربری نداشته باشد، به مرحله ثبت اطلاعات هویتی هدایت شده و می‌تواند نسبت به ایجاد / ویرایش حساب کاربری، اقدام کند.

نکته: برای دریافت کد کاربری و کلمه عبور، لازم است متقاضی شماره شبا و تلفن همراه صحیح مربوط به خود را معرفی کند.

مرحله دوم: متقاضی جهت واریز مبلغ پیش پرداخت اولیه خودروی انتخابی، به درگاه پرداخت اینترنتی، هدایت شده و اقدام به واریز وجه ودیعه اولیه می‌کند.

مرحله سوم: متقاضی باید پس از مرحله واریز ودیعه نقدی و تخصیص ردیف قرارداد، نسبت به انتخاب: -۱ کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کدپستی)، -۲ رنگ خودرو -۳ شرکت بیمه گر ، از طریق حساب کاربر در سامانه فروش به آدرس ir.ikco.esale و یا میز خدمت مشتریان به آدرس ir.ikco.customer ، اقدام کند.

مرحله چهارم: متقاضی با مراجعه به نمایندگی انتخاب ی، نسبت به انعقاد قرارداد فروش اقساطی، ارائه چک‌ها و تکمیل مدارک مربوطه، اقدام می‌کند.

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو نقد و اقساطی + قیمت وانت آریسان ۲ فروش فوری مهر ۱۴۰۲

 شرایط عمومی بخشنامه ایران خودرو

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

ارائه چک اقساط توسط شخص ثالث بلامانع است.

شخص ثالث حداکثر مجاز به ارائه چک‌های اقساط دو نفر از متقاضیان است.

ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

امکان واریز وجه در یک تراکنش از طریق کلیه کارت‌های بانکی دارای قابلیت پرداخت مبلغ این خودرو، میسر است و لیکن با توجه به احتمال محدودیت سقف پرداخت در برخی از کارت‌های بانکی، لازم است متقاضیان محترم تا پیش از اقدام به ثبت نام از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل کنند.

با توجه به نوع فروش در این بخشنامه، از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی وجود ندارد.

متقاضی باید در هنگام واریز وجه، از کارت‌های بانکی متعلق به نام خود استفاده کند.

خودرو ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده و استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود.

صحت کلیه اطلاعات درج شده ً خصوصاً کد ملی، آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی است.

نکته: با توجه به دستورالعمل‌های صادره توسط پلیس راهور فراجا مبنی بر ثبت و به روز رسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری (سخا)، در صورتیکه مشتری در سامانه مذکور فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یک سال از آخرین تاریخ به روزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت گذشته باشد، مشتری باید با مراجعه به سامانه سخا به آدرس ir.epolice.sakha://https نسبت به به روزرسانی و یا ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام کرده و پس از تایید توسط اداره پست تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل کند.

حداکثر مهلت تکمیل و ارائه مدارک و چک‌های اقساط به نمایندگی از زمان واریز ودیعه ۱۰ روز خواهد بود.

نکته: بدیهی است در صورت عدم ارائه مدارک و چک‌های اقساط در مهلت تعیین شده، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی و وجه ودیعه به حساب متقاضی مسترد خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل ۳۰ درصد سالیانه (۲,۵ درصد ماهانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

نکته: سود تاخیر تنها به پرونده‌هایی تعلق می‌گیرد که ارسال مدارک مشتری (واریز وجه نقدی، ثبت چک مدت دار در سیستم و …) برابر شرایط این بخشنامه صورت گرفته باشد.

در صورت بروز تاخیر در تحویل خودرو، امکان انصراف از قرارداد برای مشتری وجود خواهد داشت.

نکته: در صورت انصراف، وجه مشتری ظرف مدت ۲۰ روز کاری به شماره حساب متقاضی، مسترد می‌شود و هیچ‌گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو نقد و اقساطی + قیمت وانت آریسان ۲ فروش فوری مهر ۱۴۰۲

شرایط اختصاصی فروش نقد و اقساط ایران خودرو

 • سند خودرو واگذار شده از طریق این بخشنامه تا زمان تسویه چک‌های اقساط، در رهن شرکت ایران خودرو است.
 • در این روش فروش صرفاً چک‌های صیادی (بنفش رنگ) دارای کد صیادی ۱۶ رقمی که عبارت: " کارسازی این چک منوط به ثبت صدور، دریافت و انتقال آن در سامانه صیاد است." درج شده است، مورد پذیرش است. همچنین چک‌هایی قابل پذیرش هستند که صرفًا دارای وضعیت سفید اعتباری باشند؛ سایر وضعیت‌ها از قبیل: زرد، نارنجی، قهوه‌ای و قرمز مورد پذیرش نخواهند بود.
 • صادر کننده چک باید فاقد هرگونه چک برگشتی باشند و چنانچه متقاضی فاقد چک شخصی جهت پرداخت اقساط باشد، می‌تواند از چک‌های شخص ثالث جهت پرداخت اقساط استفاده کند. در این صورت متقاضی خرید خودرو باید پشت چک را با عبارت: " پرداخت وجه چک توسط اینجانب ضمانت می‌گردد " و درج نام و نام خانوادگی و کد ملی و امضای متقاضی، تکمیل کند.
 • خریدار و صادر کننده چک به صورت تضامنی، متعهد به پرداخت چک‌ها هستند.
 • چک‌های صادره مطابق رقم و سررسید درج شده در جدول بخشنامه باید در وجه شرکت ایران خودرو به شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۶۰۷۹۴ با خودکار آبی یا مشکی تکمیل گردد.
 • چک‌های صادره باید فاقد هر گونه قلم خوردگی و ظهر نویسی به منظور اصلاح مندرجات متن چک باشد.
 • موارد مهر و اثر انگشت بر روی چک توسط صاحب حساب و همچنین کلمات پر رنگ شده، مورد قبول نیست.
 • چک‌های صادره باید مربوط به یک دسته چک و بانک واحد بوده و شماره سریال آنها به صورت متوالی و پشت سرهم باشد.
 • صادر کننده چک باید بعد از تکمیل چک‌ها، اطلاعات چک‌های صادره را (در وجه شرکت ایران خودرو به شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۶۰۷۹۴) در سامانه صیاد ثبت و تایید کند.
 • گواهی امضاء متقاضی و صادر کننده چک (در مواردی که صادر کننده چک شخص ثالث باشد) که توسط دفاتر اسناد رسمی صادر شده است از متقاضی دریافت می‌شود.
 • فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک، امکانپذیر خواهد بود، لذا مشتری پس از پرداخت مانده اصل اقساط و سایر دیون متعلقه می‌تواند نسبت به تسویه زودتر از موعد اقدام نماید.
 • از آنجائی که چک‌های خریدار قبل از سرسید جهت وصول به بانک ارسال می‌شود، چنانچه مشتریان محترم قصد تسویه زود هنگام و واریز مبالغ چک‌های ارائه شده قبل از تاریخ سررسید آنها را داشته باشد کلیه مسئولیت‌ها، تبعات مالی و حقوقی احتمالی در خصوص صدور گواهینامه عدم پرداخت چک‌های موصوف بر عهده خریدار است.
 • متقاضی، فرم "وکالت فک پلاک" مشابه نمونه پیوست را در دفاتر رسمی برای شرکت ایران خودرو تهیه می‌کند، در صورت عدم وصول هر یک از چک‌ها در زمان سررسید، شرکت ایران خودرو ضمن اخذ خسارت دیرکرد و هزینه وصول، گارانتی خودروی مذکور را از درجه اعتبار ساقط خواهد کرد.
 • در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، امکان تغییر زمان چک وجود ندارد و صرفاً" سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری، پرداخت می‌شود.
کد خبر 694957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 2
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بردیا IR ۱۷:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۴
  3 1
  خیلی سخت میگیرن ۶روزه ثبت نام کردم هرروزمیرم نمایندگی هنوز پرونده ام کامل نشده .منشی فروش نمایندگی هم سر ازش درنمیاره
 • سیروان IR ۲۰:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۲
  0 0
  بله
 • توفیق عساکره IR ۱۹:۰۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
  0 0
  خرید اریسان قسطی
 • حسین یعقوبی IR ۱۶:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
  0 0
  من چیکار کنم آخه هی میام پول جمع میکنم ثبت نام کنم سایت زود بسته میشه