پیش فروش ایران خودرو بدون قرعه کشی درسامانه یکپارچه+ سایت ثبت نام قیمت محصولات طرح تیر۱۴۰۱

ایران خودرو فروش بدون قرعه کشی و محدودیت محصولات را در تیر ۱۴۰۱ آغاز کرد. فرم ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام یکپارچه تخصیص خودرو در دسترس است.

به گزارش ایمنا، شرایط فروش بدون قرعه کشی گروه ایران خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام شد.

سامانه یکپارچه فروش خودرو یعنی چه؟

سامانه یکپارچه فروش خودرو، سایت متمرکز خرید خودرو است که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور تخصیص خودرو و ثبت نام خرید خودرو ایجاد شده است.

پیش فروش ایران خودرو بدون قرعه کشی درسامانه یکپارچه+ سایت ثبت نام قیمت محصولات طرح تیر۱۴۰۱

ثبت نام ایران خودرو در سامانه یکپارچه خودرو

متقاضیان می‌توانند از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ششم تیر ۱۴۰۱ با ورود به سامانه یکپارچه خودرو پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت نام کاربری و رمز عبور نسبت به انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

محصولات ایران خودرو

در طرح پیش فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو، تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربوشارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه می‌شود.

قیمت محصولات ایران خودرو

طرح پیش فروش با قیمت غیر قطعی است و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت است؛ در این طرح محصولات با پیش پرداخت علی الحساب زیر عرضه می‌شوند:

 • تارا دستی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۱۸ میلیون تومان
 • تارا اتوماتیک با گیربکس معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۶۶ میلیون تومان
 • دنا پلاس توربوشارژ دستی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
 • دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) قیمت زمان تحویل
تارا دستی ۱.۱۸۰.۰۰۰.۰۰۰ آبی رویال آبی کبود خاکستری - مشکی - آبنوس نقره‌ای شهریور الی اسفند ۱۴۰۲
تارا اتوماتیک ۱.۶۶۰.۰۰۰.۰۰۰ آبی رویال آبی کبود خاکستری - مشکی - آبنوس نقره‌ای مرداد الی اسفند ۱۴۰۲
دنا پلاس توربوشارژ دستی ۱.۴۴۵.۰۰۰.۰۰۰ خاکستری سفید مشکی مهر الی اسفند ۱۴۰۲
دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک ۱.۵۹۵.۰۰۰.۰۰۰ خاکستری سفید مشکی نقره‌ای مرداد الی اسفند ۱۴۰۲

زمان تحویل خودروها مطابق جدول فوق در (هفته چهارم) ماه‌های ذکر شده است.

سامانه ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۱ یکپارچه

ثبت نام ایران خودرو فقط از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو به آدرس https://sale.iranecar.com/public/home امکان پذیر است.

پیش فروش ایران خودرو بدون قرعه کشی درسامانه یکپارچه+ سایت ثبت نام قیمت محصولات طرح تیر۱۴۰۱

شرایط عمومی بخشنامه ثبت نام ایران خودرو

 • به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.
 • ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.
 • سند خودروهای واگذار شده از طریق این بخشنامه در رهن نیست.
 • شماره تلفن و شماره شبای معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد. بدیهی است تبعات ناشی از عدم اعلام شماره شبا و تلفن همراه صحیح، بر عهده متقاضی است.
 • حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است. همچنین ثبت نام همزمان در دو شرکت مذکور امکان پذیر نیست.
 • ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی است.
 • متقاضی باید در هنگام واریز وجه، از کارت‌های بانکی متعلق به نام خود استفاده کند.
 • نکته: امکان واریز وجه در یک تراکنش از طریق کارت تمامی بانکی اعلامی عضو شتاب و دارای قابلیت پرداخت، میسر است و لیکن با توجه به احتمال محدودیت سقف پرداخت در برخی از کارت‌های بانکی، لازم است متقاضیان محترم تا پیش از اقدام به ثبت نام از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل کنند.
 • گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.
 • امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.
 • خودروهای ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده و استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود و در صورت افزایش قیمت بیمه شخص ثالث، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت است.
 • چنانچه مشتری در یک سال اخیر نسبت به بروز رسانی آدرس محل سکونت خود در سیستم راهور ناجا اقدام کرده و طی این مدت، محل سکونت خود را تغییر نداده است، نیازی به احراز سکونت ندارد.
 • نکته: با توجه به دستورالعمل‌های صادره توسط پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و به‌روزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری (سخا)، در صورتیکه مشتری در سامانه مذکور فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یکسال از آخرین تاریخ به‌روزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت گذشته باشد، مشتری محترم باید با مراجعه به سامانه سخا به آدرس https://sakha.epolice.ir نسبت به به‌روزرسانی و یا ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام کرده و پس از تایید توسط اداره پست تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل دهد. لازم به ذکر است تا زمانیکه برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نشود و یا اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، خودرو پلاک نمی‌شود. همچنین علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو از ایشان دریافت خواهد شد.
 • در صورتی که پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو شود و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه براساس ضوابط و آیین نامه‌های اجرایی قانونی حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.
 • صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، شماره همراه، آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن از جمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است. در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (۱۲ درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.
 • در صورت بروز تاخیر در تحویل خودرو، امکان انصراف از قرارداد برای مشتری وجود خواهد داشت.
 • در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز خریدار (شرایط عمومی و اختصاصی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری ظرف مدت ۲۰ روز کاری به شماره شبای متقاضی، مسترد می‌شود و هیچ‌گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود
 • سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است و کلیه پیامک‌های ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد گرفت.

سایت ایران خودرو

آدرس درگاه اینترنتی ایران خودرو جهت بررسی مشخصات محصولات این گروه خودروسازی https://www.ikco.ir/ است.

کد خبر 584395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.