شاخص آلودگی هوای تهران به تفکیک مناطق امروز شنبه ۷ بهمن + وضعیت

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۱۰۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _شنبه هفتم بهمن_ در دستگاه سنجش کیفیت هوای ایستگاه‌های تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۶۰، دانشگاه تهران با شاخص ۱۵۳، سلامت با شاخص ۱۵۲، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۵۴، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۶۶، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

بر این اساس، امروز سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۱۴۳، بهارستان با شاخص ۱۱۳، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۱۱۱، پیشوا با شاخص ۱۳۸، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۱۲۲، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۱۳۷، شریف منطقه دو با شاخص ۱۳۱، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۱۰۹، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۳۱، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۲۵، شهریار با شاخص ۱۱۲، قرچک با شاخص ۱۱۸، ملارد با شاخص ۱۳۱، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۱۳۶، ورامین با شاخص ۱۱۴ و وردآورد منطقه ۲۲ با شاخص ۱۱۵، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

در همین راستا دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۵۴، اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۵۴، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۷۹، امام خمینی با شاخص ۶۰، پارک رازی با شاخص ۹۰، پاسداران با شاخص ۷۱، پاکدشت با شاخص ۶۲، پردیس با شاخص ۹۵، پونک با شاخص ۶۳ و چشمه با شاخص ۵۶، در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

همچنین ایستگاه‌های دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۵۸، دماوند با شاخص ۵۸، رباط‌کریم با شاخص ۸۵، ژئوفیزیک با شاخص ۶۶، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۵۵، شهرداری منطقه دو با شاخص ۸۲، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۱۰۰، علم و صنعت با شاخص ۷۵، گلبرگ منطقه ۸ با شاخص ۷۹، لواسانات با شاخص ۶۸، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۷۰ و منطقه ۱۵ با شاخص ۸۴، در موقعیت سالم (زرد) ثبت شده است. ایستگاه قدس با شاخص ۴۷ در وضعیت پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 723234

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.