شاخص آلودگی هوای تهران به تفکیک مناطق امروز شنبه ۲۸ بهمن + وضعیت

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۶۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _شنبه بیست‌وهشتم بهمن_ طی ساعات منتهی به هفت صبح در دستگاه سنجش کیفیت هوای ایستگاه بهارستان با شاخص ۱۲۳، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

بر این اساس، امروز سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های امام خمینی با شاخص ۵۳، پارک رازی با شاخص ۶۱، پاسداران با شاخص ۶۰، پاکدشت با شاخص ۹۷، پونک با شاخص ۶۲، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۶۵، تهران پارک شکوفه با شاخص ۷۹، چشمه با شاخص ۶۵، دانشگاه تهران با شاخص ۵۳، ژئوفیزیک با شاخص ۷۱، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۶۸، سلامت با شاخص ۸۸، در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

همچنین ایستگاه‌های شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۸۰، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۶۱، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۸۱، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۶۵، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۶۴، علم و صنعت با شاخص ۶۶، فرمانداری شهرری با شاخص ۹۶، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۶۷، ملارد با شاخص ۵۶، منطقه ۱۵ با شاخص ۶۲، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۷۷ و وردآورد منطقه ۲۲ با شاخص ۶۲، در موقعیت هوای سالم (زرد) است.

در همین راستا، دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۳۱، اسلام‌شهر با شاخص ۴۹، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۴۹، پردیس با شاخص ۳۰، دماوند با شاخص ۲۹، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۴۸، شهرداری منطقه دو با شاخص ۴۹، شهریار با شاخص ۴۸، قدس با شاخص ۳۵، لواسانات با شاخص ۴۶، در شرایط پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 728752

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.