زمان بازگشایی سامانه یکپارچه خودروی داخلی + سایت و جزییات ایران خودرو

مدیر سامانه یکپارچه خودروهای داخلی خودروساز داخلی گفت: هفته گذشته مجوز عرضه خودروی Lamari EAMA ‌محصول شرکت آرین و هایما ۷X محصول شرکت ایران‌خودرو را دریافت کرده‌اند که از عصر فردا عرضه آنها در سامانه یکپارچه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، فروش خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه از هشتم آذرماه آغاز شده و مشتریان می‌توانند با مراجعه به سامانه ضمن اطلاع از وضعیت خودروهای عرضه شده نسبت به انتخاب خود اقدام کنند.

در حال حاضر ۴ شرکت خودرویی شامل صنایع خودروسازی ایلیا، تیگارد موتور، کرمان موتور و ارین موتور محصولات خود را به سامانه آورده‌اند و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به خرید آنها اقدام کنند.
البته قرار بود دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا نیز محصولات مازاد و خودروهای جدید را این هفته راهی سامانه کنند، اما در حال حاضر ایران‌خودرو از فردا هایما ۷ ایکس را در سامانه بارگذاری می‌کند.
مدیر سامانه یکپارچه خودروهای داخلی خودروساز داخلی در همین زمینه گفته است: هفته گذشته مجوز عرضه خودروی Lamari EAMA محصول شرکت آرین و هایما 7X محصول شرکت ایران خودرو را دریافت کرده‌اند که از عصر فردا دوازدهم آذرماه عرضه آنها در سامانه یکپارچه آغاز می‌شود.
وی افزود: شرکت سایپا نیز به دنبال دریافت مجوز برای عرضه تعدادی از محصولات این شرکت است تا بتواند در سامانه به فروش برساند.
تقدسی با بیان اینکه سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی نیز از روز دوشنبه، سیزدهم آذر باز می‌شود، گفت: ۳۳ هزار نفر متقاضی که در اسفند سال گذشته اقدام به ثبت‌نام کرده بودند، می‌توانند وارد سامانه شوند، اما در این دوره ثبت‌نام جدید وجود ندارد.
وی اضافه کرد: نکته مهم اینجاست با توجه به اینکه سامانه یکپارچه خودرو باز است، مشتریان می‌توانند روزانه به سامانه مراجعه کنند و نسبت به ویرایش محصولات انتخابی خود اقدام کنند، به شرط آنکه پولی واریز نکرده باشند.
کد خبر 708759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.