قیمت دلار در بازار آزاد + پیش بینی فردا ۳۰ آبان ۱۴۰۲

پس از اینکه کم کم اخبار توقف جنگ و آتش بس مخابره شد نرخ دلار به سرعت سطح ۵۱ را نیز از دست داد و به سمت ۵۰ هزار تومان در حال نزدیک شدن است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، در هفته‌های گذشته گفته شد که نرخ دلار تحت تأثر ریسک‌های سیستماتیک قرار گرفته که تا سطح ۵۲ هزار تومان نیز افزایش یافت، پس از اینکه مشخص شد قرار نیست ایران وارد جنگ شود نرخ‌ها روند کاهشی به خود گرفت و سطح ۵۲ را از دست داد، پیش بینی شد که ممکن است به سطح ۵۱ بازگردد و اصلاح قیمتی همچنان ادامه دار خواهد بود، پس از اینکه کم کم اخبار توقف جنگ و آتش بس مخابره شد نرخ دلار به سرعت سطح ۵۱ را نیز از دست داد و به سمت ۵۰ هزار تومان در حال نزدیک شدن است.

دلار در بازار امروز حتی به زیر ۵۰ هزار تومان یعنی ۴۹ هزار ۹۵۰ تومان هم رسید، اما مجدد در نوسان بود و در محدوده ۵۰ هزار ۱۰۰ تومان کمی متعادل‌تر شد، وزن فروش در بازار بیشتر از خرید است، افزایش نرخ بهره بین بانکی و حبس بیشتر پول‌ها نیز بر این موضوع دامن زده است.

نرخ تأمین مالی این روزها به سطوح ۳۵ درصد رسیده است، نرخ اوراق نیز برابر با ۲۸ درصد و صندوق‌های درآمد ثابت برابر با ۲۳ و مرکب ۲۷ درصد است.

کد خبر 705679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.