وضعیت آلودگی هوای تهران امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ + شاخص به تفکیک مناطق

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۷۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _یکشنبه بیست‌وششم فروردین_ در دستگاه سنجش کیفیت هوای ایستگاه‌های منطقه ۱۵ با شاخص ۱۵۳ ناسالم (قرمز)، پاسداران با شاخص ۱۰۴، پیشوا با شاخص ۱۲۷، ژئوفیزیک با شاخص ۱۰۲ و فرمانداری شهرری با شاخص ۱۱۴، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

بر این اساس سنجش کیفیت هوا امروز در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۵۵، اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۶۵، امام خمینی با شاخص ۶۶، باقرشهر با شاخص ۷۶، پارک رازی با شاخص ۶۷، پاکدشت با شاخص ۹۱، پونک با شاخص ۵۵، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۷۹، تربیت مدرسه منطقه شش با شاخص ۷۸، تهران پارک شکوفه با شاخص ۸۲، چشمه با شاخص ۶۲، دانشگاه تهران با شاخص ۷۹، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۵۹، رباط‌کریم با شاخص ۵۳، سلامت با شاخص ۹۴، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۸۱، در موقعیت هوای سالم (زرد) ثبت شدند.

همچنین ایستگاه‌های شریف منطقه دو با شاخص ۹۰، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۹۴، شهرداری منطقه دو با شاخص ۷۰، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۵۳، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۸۲، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۸۰، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۵۷، علم و صنعت با شاخص ۶۴، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۷۸، ملارد با شاخص ۵۸، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۸۵، ورامین با شاخص ۸۶ و وردآورد منطقه ۲۲ با شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد. ایستگاه اسلام‌شهر با شاخص ۴۴، باغستان شهریار با شاخص ۴۵، دماوند با شاخص ۲۹، سرخه‌حصار با شاخص ۲۲، قدس با شاخص ۳۱، لواسانات با شاخص ۳۷ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 744278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.