معرفی بهترین بیمه مسافرتی برای آلمان
بهترین بیمه مسافرتی آلمان

اگر قصد دارید با خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل و همچنین خرید بیمه مسافرتی به آلمان سفر کنید؛ در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با بهترین بیمه مسافرتی آلمان و مهم ترین پوشش‌ های بیمه نامه آلمان آشنا شوید. لطفا درصورت امکان وارد کنید.

بهترین بیمه مسافرتی برای آلمان کدام است؟

سفر رفتن یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای زندگی محسوب می‌شود. خرید بیمه مسافرتی قبل از سفر یکی از اقداماتی است که باعث می‌شود با آرامش خاطر بیشتری سفر کنیم. اما بهترین بیمه مسافرتی برای سفر به آلمان کدام است؟ اگر قصد سفر به آلمان دارید و با بهترین بیمه مسافرتی آلمان آشنا نیستید؛ تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

آیا بیمه مسافرتی برای آلمان اجباری است؟

با اینکه خرید بیمه مسافرتی برای سفر به برخی کشورها ضرورتی ندارد و تنها یک مزیت محسوب می‌شود؛ اما در مورد سفر به آلمان مسئله کمی متفاوت است. یکی از شرایط سفارت آلمان برای صدور ویزا، خرید بیمه نامه مسافرتی معتبر با پوشش حداقل 30 یورو است. خرید بیمه مسافرتی یکی از الزامات سفر به آلمان پس از رزرو هتل و خرید بلیط است.

این بیمه نامه شما در برابر هزینه‌های سنگین پزشکی در صورت بیماری یا حادثه در طول سفر محافظت می‌کند. در ادامه همراه ما باشید تا با مهم‌ترین پوشش‌های بیمه مسافرتی آلمان آشنا شوید.

پوشش های ضروری برای خرید بیمه مسافرتی آلمان

آلمان یکی از بهترین سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی در جهان است و بهترین پزشکان را دارد. به دلیل وجود هزینه‌های بالای بهداشت و درمان و هزینه‌های پزشکی برای اتباع و مسافرانی که از کشورهای خارج از قاره اروپا به آلمان سفر می‌کنند؛ پوشش های پزشکی، درمانی و دارویی یکی از مهم‌ترین موارد در خرید بیمه مسافرتی برای آلمان است.

پوشش های ضروری بیمه مسافرتی آلمان

بیمه مسافرتی آلمان

پوشش‌هایی که در خرید بیمه مسافرتی برای آلمان شامل اکثر بیمه‌نامه‌ها می‌شود؛ شامل موارد زیر است:

 • پوشش پزشکی: این پوشش شامل مراقبت‌های پزشکی، بستری در بیمارستان، داروها، معاینات و سایر خدمات بهداشتی تا سقف بیمه‌نامه مسافرتی خریداری شده است.
 • پوشش دندانپزشکی: این پوشش هزینه‌های خدمات فوریت‌های دندانپزشکی را تا سقف درج شده در بند فوریت‌های دندانپزشکی در بیمه‌نامه شامل می‌شود.
 • پوشش تاخیر پرواز: این پوشش هزینه‌های محتمل شده در سفر شما را تأمین می‌کند که در صورت تأخیر پرواز در طول مدت سفر، هزینه‌های مرتبط با اقامت موقت، خوراک و انتقال به مقصد نهایی را نیز پوشش می‌دهد.
 • پوشش بار: این پوشش شامل جبران خسارت از دست رفتن بار شما در سفر به کشور مقصد است. همچنین شامل هزینه‌های الزامی سفر در صورت عدم دریافت چمدان در کشور مقصد نیز می‌شود. منظور از هزینه‌های الزامی، خرید لوازم بهداشتی شخصی و خرید لباس در سفر است.
 • ارسال وجه انضمان: در صورتی که پول نقد بیمه شده بر اثر گم شدن بار، حادثه یا بیماری از بین برود و همچنین مبلغ مورد درخواست بیمه‌شده قبل از سفر به صورت وجه نقد نزد شرکت بیمه سپرده شده باشد؛ شرکت بیمه موظف است تا سقف درج شده در بیمه نامه، به بیمه شده پرداخت نماید.
 • پوشش معاضدت حقوقی: این پوشش شامل مشاوره حقوقی و پرداخت هزینه‌های دعاوی بیمه شده تا سقف درج شده در بیمه‌نامه است.
 • پوشش بازگرداندن جسد: هزینه‌های بازگرداندن فرد فوت شده و انجام امور اداری برای انتقال جسد از هر کشوری به ایران، معادل 15 بلیط اکونومی ایرلاینی است که متوفی را از آن کشور به مبدا بازمی‌گرداند.
 • پرداخت هزینه های بلیط رفت و برگشت: به شرط اینکه بیمه شده بیش از 10 روزر باشد که در بیمارستان بستری شده باشد؛ این پوشش هزینه اقامت یک نفر به درخواست بیمه شده تا سقف درج شده در بیمه نامه را پرداخت خواهد کرد.
 • هزینه‌های بازگشت ضروری: هزینه سفر یکی از اعضای بلافصل خانواده به کشور محل اقامت در صورتی که بیمه شده بیش از ۱۰ روز بستری شده باشد. همچنین هزینه بازگشت کودکان زیر ۱۵ سال بیمه شده به ایران در صورت فوت و یا بستری شدن بیش از ۱۰ روز بیمه شده در مقصد سفر.
 • پرداخت هزینه های بازگشت غیر منتظره: این پوشش شامل پرداخت هزینه‌های بازگشت به ایران به دلیل مسائل حاد پزشکی است.

هزینه بیمه مسافرتی آلمان چقدر است؟

هزینه بیمه مسافرتی به عوامل مختلفی بستگی دارد و با تغییر هر کدام از این موارد، قیمت بیمه مسافرتی نیز تغییر خواهد کرد. عواملی که در قیمت بیمه مسافرتی آلمان تاثیرگذار هستند را در ادامه آورده‌ایم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت بیمه مسافرتی آلمان

عوامل تاثیرگذار بر قیمت بیمه مسافرتی آلمان

نکات مهم برای خرید بیمه مسافرتی آلمان

بیمه مسافرتی که برای صدور ویزا مورد تایید سفارت آلمان قرارگیرد؛ باید دارای دو شرط مهم باشد:

 1. سفارت آلمان بیمه‌هایی با پوشش‌های حداقل 30000 یورو را از شما قبول می‌کند؛ در صورتیکه می‌توانید بیمه مسافرتی تا سقف 70000 یورو نیز تهیه کنید تا در صورت بروز حادثه از پوشش‌های بیمه‌ای بالاتری برخوردار باشید.
 2. بیمه مسافرتی آلمان حتما باید پوشش هزینه‌های بازگشت در موارد بیماری و یا فوت، هزینه‌های درمان در موارد اضطراری و یا بستری شدن اضطراری در بیمارستان در حین اقامت در کشور آلمان و بازگشت جسد در صورت فوت بیمه‌گذار (مسافر) را داشته باشد.

بهترین شرکت بیمه مسافرتی برای آلمان

بیمه مسافرتی آلمان بیمه سامان، بدون شک بهترین و کامل‌ترین بیمه‌ سفر به کشور آلمان و حوزه شینگن است که پوشش‌هایی را از سقف ۳۰,۰۰۰ یورو تا سقف ۷۰,۰۰۰ یورو ارائه می‌دهد و مسافران می‌توانند این طرح Full Cover را به صورت آنلاین از سایت‌های خدمات آنلاین سفر نظیر قاصدک 24 خریداری کنند.

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم مطالب و اطلاعات مفیدی را درباره خرید بیمه مسافرتی آلمان ذکر کرده و همچنین بهترین بیمه مسافرتی آلمان را معرفی کنیم. اگر شما هم قصد خرید آنلاین بیمه مسافرتی آلمان و یا تهیه بلیط ارزان هواپیما، بلیط قطار و یا رزرو هتل را دارید؛ می‌توانید از خدمات سفر سایت قاصدک 24 استفاده کرده و از پشتیبانی 24 ساعته آن بهره‌مند شوید.

سوالات متداول درمورد بهترین بیمه مسافرتی برای آلمان

 1. آیا خرید بیمه مسافرتی برای سفر به آلمان ضروری است؟ بله؛ خرید بیمه مسافرتی آلمان برای صدور ویزا ضرورت دارد.
 2. حداقل پوشش لازم برای خرید بیمه مسافرتی آلمان چقدر است؟ حداقل 30000 یورو
 3. بهترین شرکت بیمه‌ای برای خرید بیمه مسافرتی آلمان کدام است؟ شرکت بیمه سامان
 4. برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان چگونه اقدام کنیم؟ برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان می‌توانید از سایت های معتبر خدمات سفر نظیر قاصدک 24 اقدام کنید و از پشتیبانی 24 ساعته آن نیز کمک بگیرید.
کد خبر 731045

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.