شاخص آلودگی هوای تهران به تفکیک مناطق امروز شنبه ۳۰ دی + وضعیت

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز (شنبه) با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _شنبه سی‌ام دی_ در دستگاه سنجش کیفیت هوای ایستگاه‌های اسلام‌شهر با شاخص ۱۶۹، باغستان شهریار با شاخص ۱۷۹، باقرشهر با شاخص ۱۹۶، بهارستان با شاخص ۱۹۸، پیشوا با شاخص ۱۵۶، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۱۶۰، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

همچنین ایستگاه‌های دماوند با شاخص ۱۵۲، شریف منطقه دو با شاخص ۱۵۵، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۷۱، شهریار با شاخص ۱۷۵، فرمانداری شهرری و قرچک با شاخص ۱۶۲، ملارد با شاخص ۱۵۷، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۱۶۷، منطقه ۱۵ با شاخص ۱۵۶ و وردآورد منطقه ۲۲ با شاخص ۱۵۷ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

بر این اساس، امروز سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اقدسیه منطقه یک با شاخص ۱۰۹، پاکدشت با شاخص ۱۴۹، پونک با شاخص ۱۱۹، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۱۲۰، تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۲۰، دانشگاه تهران با شاخص ۱۳۳، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۱۱۰، سرخه حصار با شاخص ۱۴۱، سلامت با شاخص ۱۳۶، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۱۱۴، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۱۰۱، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۱۴۴، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۰۲، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

در همین راستا، دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۷۲، اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۸۱، امام خمینی با شاخص ۷۲، پارک رازی با شاخص ۷۹، پاسداران با شاخص ۷۰، پردیس با شاخص ۱۰۰، رباط‌کریم با شاخص ۸۱، ژئوفیزیک با شاخص ۱۰۰، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۹۵، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۹۳، علم و صنعت با شاخص ۶۱، قدس با شاخص ۷۲، گلبرگ منطقه ۸ با شاخص ۷۱، لواسانات با شاخص ۸۰، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۹۶، ورامین با شاخص ۷۳، در وضعیت سالم (زرد) ثبت شدند. ایستگاه چشمه با شاخص ۴۹، پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 721401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.