قیمت خودرو امروز ۲۰ آذر + جدول

قیمت محصولات ایران‌خودرو و سایپا در بازار اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در جدول محصولات سایپا،ساینا S اتوماتیک از ارزان‌ترین سدان‌های دنده اتومات شرکت سایپا به شمار می‌آید که در هفته‌های گذشته نوسانات جزئی داشته و امروز نیز با افزایش دو میلیون تومانی به ۴۴۰ میلیون تومان رسید.

شاهین G از سدان‌های لوکس سایپا است که از ماه‌های گذشته در محدوده ۵۸۰ الی ۵۹۰ میلیون تومان نوسان می‌کند، این خودرو امروز یک میلیون تومان ارزان شده و با ۵۸۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

سمند سورن پلاس بنزینی که از سدان‌های پرفروش بازار محسوب می‌شود شش میلیون تومان افزایش قیمت دارد و به کانال ۶۰۱ میلیون تومان رسیده است.

پژو پارس LX TU5 از هم رده‌های سمند سورن بوده اما به دلیل محبوبیت بیشتر در بازار، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. این خودرو رکورددار افزایش قیمت در بازار داخلی‌ها بوده و با افزایش ۱۱ میلیون تومانی با نرخ ۶۵۷ میلیون تومان معامله می‌شود.

همچنین در گروه سایپا، خودرو کوییک به قیمت ۳۴۱ میلیون، کوییک R اتوماتیک ۴۴۹ میلیون، کوییک S به قیمت ۳۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، شاهین تیپ ۱ به قیمت ۵۴۰ میلیون، سایپا ۱۵۱ به قیمت ۲۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و وانت زامیاد دیزل به قیمت ۶۰۰ میلیون تومان عرضه شد.

در گروه ایران‌خودرو نیز وانت آریسان ۳۸۸ میلیون، دنا پلاس (تیپ ۱) به قیمت ۶۴۵ میلیون، پژو پارس ۵۱۱ میلیون، پژو پارس سفارشی ۵۳۶ میلیون، پژو ۲۰۷ تیپ ۵ به قیمت ۵۴۸ میلیون، پژو ۲۰۷ دنده‌ای برقی ۶۰۰ میلیون، رانا پلاس ۴۸۲ میلیون، تارا دستی ۶۳۰ میلیون و تارا اتوماتیک ۷۵۷ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو امروز ۲۰ آذر + جدول

خودروهای مونتاژی

کی‌ام‌سی T8 یکی از پیکاپ‌های پرطرفدار مونتاژی به شمار می‌رود که نسبت به روز گذشته پنج میلیون تومان افزایش قیمت دارد و به نرخ یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان رسیده است.

هایما S5 اتوماتیک ۶ سرعته یکی از محصولات نسبتاً ارزان و مونتاژی ایران خودرو بوده که با افت ۱۰ میلیونی نسبت به روز گذشته وارد کانال یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان شد.

هایما 8S نیز مانند برادر کوچک‌تر خود، ۱۰ میلیون تومان در بازار ارزان شده و با قیمت یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

دیگنیتی پرستیژ کراس‌اوور مونتاژی بهمن موتور افت قیمت روز گذشته را دوباره تکرار کرد و این بار ۹۵ میلیون تومان دیگر ارزان شد. به این ترتیب کراس‌اوور محبوب بهمن در دو روز گذشته ۱۹۳ میلیون تومان کاهش قیمت داشته و به نرخ یک میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

کد خبر 710961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.