قیمت خودرو امروز ۲۹ آذر + جدول

قیمت محصولات ایران‌خودرو و سایپا در بازار اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، قیمت محصولات ایران‌خودرو و سایپا به شرح زیر اعلام شد.

در بازار محصولات ایران‌خودرو وانت آریسان با قیمت ۴۰۳ میلیون تومان، سورن پلاس (تیپ ۳) با قیمت ۵۹۴ میلیون تومان، سورن پلاس دوگانه‌سوز ۶۳۹ میلیون تومان، دنا پلاس (تیپ ۱) با قیمت ۶۴۹ میلیون تومان، دنا پلاس توربو اتوماتیک ۸۰۷ میلیون تومان، پژو پارس ۵۲۷ میلیون تومان، پژو پارس سفارشی ۵۵۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۳ (پانوراما) با قیمت ۵۳۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ تیپ ۵ با قیمت ۵۵۳ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای برقی ۶۰۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۷۶۳ میلیون تومان، رانا پلاس ۴۹۹ میلیون تومان، تارا دستی ۶۴۸ میلیون تومان، تارا اتوماتیک ۷۶۸ میلیون تومان، هایما اس ۷ (S7) با قیمت یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان، هایما 7X با قیمت یک میلیارد و ۵۲۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
در محصولات سایپا نیز ساینا S با قیمت ۳۶۲ میلیون تومان، ساینا S دوگانه سوز ۳۹۰ میلیون تومان، کوییک ۳۴۴ میلیون تومان، کوییک اتوماتیک ۴۳۹ میلیون تومان، کوییک S با قیمت ۳۴۶ میلیون تومان، شاهین تیپ ۱ با قیمت ۵۴۸ میلیون تومان، سایپا ۱۵۱ با قیمت ۲۷۰ میلیون تومان، وانت زامیاد (رادیال) با قیمت ۵۴۱ میلیون تومان، پیکاپ زاگرس یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان و چانگان CS35 تیپ ۲ با قیمت یک میلیارد و ۲۸۵ میلیون تومان مبادله می‌شود.

قیمت خودرو امروز ۲۹ آذر + جدول

قیمت امروز محصولات موجود در بازار با شیب اندکی صعودی است؛ اما در برخی موارد، ثبات یا افت قیمت نیز به چشم می‌خورد و خودروهای مونتاژی نیز شامل این رشد قیمت‌ها هستند.

ام‌وی‌ام X22 دنده‌ای یکی از رکوردداران افزایش قیمت در بازار مونتاژی‌ها به شمار می‌رود که با رشد ۲۱ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۲۵ میلیون تومان رسید.
هایما S7 پلاس یکی از خودروهای مونتاژی ایران خودرو حدود ۱۵ میلیون تومان از آغاز معاملات امروز گران‌تر شده و با یک میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
هایما 8S جدیدترین کراس‌اوور مونتاژی این شرکت نیز حدود پنج میلیون تومان افزایش قیمت دارد و با نرخ یک میلیارد و ۶۹۵ میلیون تومان به معامله می‌رسد.
دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور طی هفته‌های گذشته با افت قیمت‌های سنگین همراه بود که امروز پنج میلیون تومان گران‌تر شده و با قیمت یک میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودرو امروز ۲۹ آذر + جدول

کد خبر 710957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.