شاخص آلودگی هوای مناطق تهران؛ امروز ۱۷ آذر

کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز (جمعه) با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۰، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _جمعه هفدهم آذر_ در ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۱۸۱، سلامت با شاخص ۱۶۲، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۱۵۸، شریف منطقه دو با شاخص ۱۵۷، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۵۹، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۵۹، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۵۵، قائم با شاخص ۱۶۸، قرچک با شاخص ۱۹۴، میدان مفتح منطقه ۹ با شاخص ۱۶۱، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اسلام‌شهر با شاخص ۱۰۲، امام خمینی با شاخص ۱۲۶، پارک رازی با شاخص ۱۲۶، پاسداران با شاخص ۱۲۵، پیشوا با شاخص ۱۳۶، تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۲۳، چشمه با شاخص ۱۱۸، دانشگاه تهران با شاخص ۱۲۵، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۳۵، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۱۰۵، منطقه ۱۵ با شاخص ۱۳۹، ورامین با شاخص ۱۲۶، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۸۳، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۵۵، بهارستان با شاخص ۸۷، پاکدشت با شاخص ۷۹، پونک با شاخص ۷۲، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۶۲، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۸۱، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۵۴، دماوند با شاخص ۶۷، رباط‌کریم با شاخص ۷۵، ژئوفیزیک با شاخص ۶۴، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۷۷، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۹۳، شهرداری منطقه دو با شاخص ۶۰، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۶۳، شهریار با شاخص ۵۶، علم و صنعت با شاخص ۶۵، قدس با شاخص ۵۲، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۸۱، ملارد با شاخص ۷۶، در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۴۰، پردیس با شاخص ۳۵، گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۴۴ و لواسانات با شاخص ۴۳ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 710330

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.