تعیین تکلیف معوقات معلمان در جلسه هفته آینده با معاون اول رئیس‌جمهور

وزیر آموزش‌وپرورش گفت: پرداخت معوقات معلمان در نشستی که طی هفته آتی با معاون اول رئیس‌جمهور برگزار می‌شود، تعیین تکلیف خواهد شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، یوسف نوری درباره آخرین وضعیت پرداخت معوقات حقوق معلمان، اظهار کرد: با مساعدت رئیس‌جمهور و پیگیری معاون اول و دستور بانک مرکزی، بانک‌های عامل موظف هستند که تا عملیات پرداخت حقوق تکمیل نشده، کار خود را متوقف نکنند.

وی با اشاره به پرداخت حقوق اسفندماه معلمان، تصریح کرد: اگر برای معلمان حقوقی واریز نشده یا ابهام و سوال دارند، می‌توانند با شماره ۸۸۸۹۴۰۷۵ تماس بگیرند.

وزیر آموزش و پرورش ضمن تشکر از رئیس‌جمهور، معاون اول، بانک مرکزی و بانک‌های عامل، درباره پرداخت معوقات معلمان، تصریح کرد: این حقوقی که پرداخت شده، براساس رتبه‌بندی در سال ۱۴۰۱ بوده است و تفاوتی بین رتبه پایه و رتبه استحقاقی وجود دارد و اختلافی که برخی می‌گویند با سازمان برنامه و بودجه وجود دارد، درست نیست.

وی افزود: با توجه به قانون رتبه‌بندی و اعتبار پیش‌بینی شده، این مابه‌التفاوت باید پرداخت شود؛ در مبنای محاسبات اختلاف داشتیم که به دستور رئیس‌جمهور مقرر شده است که در شنبه یا یکشنبه هفته آینده، نشستی با معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شود و نتایج حاصله ا آن جلسه، زمان پرداخت معوقات را مشخص می‌کند.

کد خبر 649308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.