شاخص آلودگی هوای مناطق تهران؛ امروز ۱۰ آذرماه

کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز _پنجشنبه دهم آذرماه_ در ساعت منتهی به ۱۱ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۶ در وضعیت هوای قابل قبول (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای تهران امروز _پنجشنبه دهم آذرماه_ به شرح زیر است:

امروز دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اسلام‌شهر با شاخص ۱۵۶، باغستان شهریار با شاخص ۱۵۸، باقرشهر با شاخص ۱۹۷، پارک رازی با شاخص ۱۵۲، تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۵۲، سلامت با شاخص ۱۵۶، شهریار با شاخص ۱۵۷ و قرچک با شاخص ۱۶۳ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) است.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های امام خمینی با شاخص ۱۱۲، پاسداران با شاخص ۱۰۵، دماوند با شاخص ۱۰۹، شهرداری مرکز منطقه ۱۲ با شاخص ۱۲۴، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۱۶، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۱۱۵، علم و صنعت با شاخص ۱۳۱، قائم با شاخص ۱۱۵، ملارد با شاخص ۱۱۴ و منطقه ۱۵ با شاخص ۱۰۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۶۳، اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۶۵، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۷۷، پاکدشت با شاخص ۹۴، پردیس با شاخص ۸۴، پونک با شاخص ۵۳، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۸۱، چشمه با شاخص ۶۹، دانشگاه تهران با شاخص ۷۵، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۶۱، رباط‌کریم با شاخص ۸۶ و ژئوفیزیک با شاخص ۶۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

همچنین وضعیت کیفیت هوای ایستگاه‌های ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۹۸، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۹۹، شریف منطقه دو با شاخص ۸۶، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۸۰، شهرداری منطقه ۱۰ با شاخص ۷۹، شهرداری منطقه ۱۶ با شاخص ۶۵، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۹۹، گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۶۷، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۵۲ و میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۶۷ در وضعیت هوای قابل قبول (زرد) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های شهرداری منطقه دو با شاخص ۴۷، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۴۰، لواسانات با شاخص ۳۹ و ورامین با شاخص ۴۵ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 623719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.