«روی موج یکشنبه‌ها» در خانه هنرمندان ایران

نمایش «روی موج یکشنبه‌ها» از یکشنبه _نوزدهم تیرماه_ اجرای خود را در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان ایران آغاز می‌کند.

به گزارش ایمنا و نقل از خانه هنرمندان، نمایش «روی موج یکشنبه‌ها؛ یا این‌بار آلن بنت روی بوم آندرا کوچ» تجربه جدید مازیار سیدی در مقام طراح و کارگردان است که براساس مجموعه Talking Heads (شامل سیزده مونولوگ) اثر آلن بنت بازنویسی شده و قرار است از نوزدهم تیرماه در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه برود. در آستانه اجرای این اثر نمایشی تیزر آن نیز منتشر شده است.

نغمه فاطمی، مژده دایی، نغمه قوانلو، عارفه معماریان با صدای محمدحسن معجونی (صدای کشیش)، لیلی رشیدی (مجری رادیو) بازیگران این نمایش هستند.

کارگردان در این نمایش، رویکرد اجرایی خود را با الهام از آثار آندرا کوچ، نقاش سمبلیست آمریکایی بنا گذاشته و تلاش دارد بین نقاشی‌های هنرمند جوان و متن بازنویسی شده به قلم محمد زارعی گفت‌وگو برقرار کند؛ از دل همین گفت‌وگو است که اجرای «روی موج یکشنبه‌ها» شکل گرفته است.

در خلاصه داستان «روی موج یکشنبه‌ها» آمده است: «این‌جا صدای لندن است! از درختان سیبِ ما گیلاس‌های خوش‌طعم روییده؛ هوا بسیار دلپذیر است و کلاغ‌های خوش‌صدا آواز سر می‌دهند. چهار زن داستان زندگی رویایی! خود را روایت می‌کنند.»

«روی موج یکشنبه‌ها» در خانه هنرمندان ایران

«روی موج یکشنبه‌ها» از نوزدهم تیر تا چهاردهم مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت یک ساعت و ۱۰ دقیقه میزبان تماشاگران است. پیش‌فروش بلیت سه روز دوم اجرای نمایش نیز به‌تازگی آغاز شده است.

کد خبر 586615

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.