۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲
قیمت خودرو امروز ۸ خرداد + جدول

قیمت محصولات ایران‌خودرو و سایپا در بازار اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، بازار خودرو امروز سه‌شنبه هشتم خرداد_ در ثبات کامل قرار دارد و تمام محصولات داخلی و مونتاژی، مانند روز گذشته بدون تغییر است.

سورن پلاس (فول) و سورن پلاس دوگانه‌سوز از دسته محصولات رده‌بالای ایران خودرو به ترتیب با قیمت ۷۱۲ میلیون تومان و ۷۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند.

پژو پارس ساده و پژو پارس TU5 از محصولات پرطرفدار این شرکت به قیمت ۶۵۳ میلیون تومان و ۸۳۹ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

رانا پلاس و تارا اتوماتیک V4 از دسته محصولات پرطرفدار ایران خودرو نیز با قیمت ۶۰۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان در بازار خرید می‌شوند.

کوییک s از محصولات شرکت سایپا بدون تغییر و با نرخ ۴۲۰ میلیون ارزش‌گذاری شد.

بر این اساس در گروه محصولات ایران‌خودرو وانت آریسان با قیمت ۴۴۰ میلیون تومان، سورن پلاس (فول) با قیمت ۷۱۲ میلیون تومان، سورن پلاس موتور XU۷P با قیمت ۶۱۵ میلیون تومان، سورن پلاس دوگانه‌سوز ۷۸۰ میلیون تومان، دنا پلاس (تیپ ۱) با قیمت ۸۰۲ میلیون تومان، دنا پلاس توربو اتوماتیک ۹۸۰ میلیون تومان، پژو پارس ۶۵۳ میلیون تومان، پژو پارس سفارشی ELX به قیمت ۷۱۸ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ موتور TU۳ با قیمت ۶۴۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای هیدرولیک ۷۳۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۸۷۶ میلیون تومان، رانا پلاس ۶۰۰ میلیون تومان، تارا دستی ۷۶۸ میلیون تومان، تارا اتوماتیک V۲ به قیمت ۹۲۰ میلیون تومان، هایما اس ۷ (S۷) با قیمت یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان، هایما ۷X با قیمت یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در محصولات سایپا نیز ساینا S با قیمت ۴۳۱ میلیون تومان، ساینا S دوگانه‌سوز ۴۴۲ میلیون تومان، کوییک اتوماتیک ۵۳۲ میلیون تومان، کوییک S به قیمت ۴۲۰ میلیون تومان، سایپا ۱۵۱ با قیمت ۳۳۰ میلیون تومان، وانت زامیاد (رادیال) با قیمت ۵۷۰ میلیون تومان، پیکاپ زاگرس یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و چانگان CS۳۵ تیپ ۲ با قیمت یک میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان مبادله می‌شود.

قیمت خودرو امروز ۸ خرداد + جدول

قیمت خودروهای مونتاژی

بازار خودروهای مونتاژی نیز در ثبات کامل و بدون تغییر گزارش می‌شود.

وانت کاپ را محصول بهمن موتور، امروز بدون تغییر با نرخ یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

جک S5 و جک S3 از محصولات پرفروش مونتاژی شرکت کرمان موتور، به ترتیب امروز به قیمت یک میلیارد و ۶۳۰ و یک میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

فیدلیتی پرستیژ (پنج‌نفره) و فیدلیتی پرستیژ (هفت‌نفره) در شمار محصولات لوکس و مونتاژی شرکت کرمان موتور به قیمت ۲ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان و ۲ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان مانند دیگر محصولات این شرکت بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به روزهای گذشته معامله می‌شود.

بر این اساس X۲۲ پرو دستی با قیمت ۹۵۰ میلیون تومان، X۳۳ کراس (دستی) با قیمت یک میلیارد و ۴۵ میلیون تومان، آریزو ۵ اسپورت با قیمت یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان، تیگو ۷ پرو پرمیوم ۲ میلیارد و ۴۳ میلیون تومان، تیگو ۸ پرو (هیبرید) ببهبه قیمت ۲ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان، فونیکس FX (۱.۶) با قیمت دو میلیارد و ۲۵۵ میلیون تومان، جک J۴ با قیمت ۸۲۵ میلیون تومان، جک S۳ با قیمت یک میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان، کی‌ام‌سی T۸ با قیمت یک میلیارد و ۶۲۸ میلیون تومان، کی‌ام‌سی J۷ با قیمت یک میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان، رسپکت ۲ به قیمت یک میلیارد و ۴۱۸ میلیون تومان، فیدلیتی (پنج‌نفره) یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان، دیگنیتی پرایم یک میلیارد و ۸۹۵ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ با قیمت دو میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودرو امروز ۸ خرداد + جدول

کد خبر 756971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.