وضعیت آلودگی هوای تهران امروز جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ + شاخص به تفکیک مناطق

شاخص به تفکیک مناطق کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۷۶ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _جمعه چهارم خرداد_ در دستگاه سنجش کیفیت هوای ایستگاه باقرشهر با شاخص ۲۱۷ در وضعیت هوای بسیار ناسالم (بنفش) قرار دارد.

بر این اساس سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های پاکدشت با شاخص ۱۱۱، پیشوا با شاخص ۱۲۱، سلامت با شاخص ۱۰۷، منطقه ۱۵ با شاخص ۱۱۸ در وضعیت هوای ناسالم (نارنجی) قرار دارد.

در همین راستا، شرایط کیفی هوا در ایستگاه‌های اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۵۴، اسلام‌شهر با شاخص ۷۱، امام خمینی با شاخص ۶۹، باغستان شهریار با شاخص ۵۷، پارک رازی با شاخص ۶۸، پاسداران با شاخص ۸۱، پونک با شاخص ۵۸، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۶۶، تهران پارک شکوفه با شاخص ۹۳، دانشگاه تهران با شاخص ۷۳، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۶۶، رباط‌کریم با شاخص ۵۸، ژئوفیزیک با شاخص ۷۴، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۷۱، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۸۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شدند.

همچنین ایستگاه‌های شریف منطقه دو با شاخص ۸۳، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۸۰، شهرداری منطقه دو با شاخص ۶۵، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۶۱، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۹۵، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۸۵، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۹۵، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۷۲، فرمانداری شهرری با شاخص ۹۷، گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۵۳، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۷۶، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۹۶، وارمین با شاخص ۷۵ و وردآورد منطقه ۲۲ با شاخص ۷۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

به این ترتیب، شرایط کیفی هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۴۷، بهارستان با شاخص ۴۲، پردیس با شاخص ۴۰، چشمه با شاخص ۴۸، دماوند با شاخص ۲۸، سرخه‌حصار با شاخص ۴۷، شهریار با شاخص ۴۶، علم و صنعت با شاخص ۴۸، قدس با شاخص ۲۴، لواسانات با شاخص ۴۲ و ملارد با شاخص ۳۲، در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 756633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.