وضعیت آلودگی هوای تهران امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ + شاخص به تفکیک مناطق

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۱۲۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _دوشنبه بیست‌وهفتم فروردین_ در دستگاه سنجش کیفیت هوای ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۱۶۲، سلامت با شاخص ۱۵۷، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۱۵۳، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۱۵۵، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۵۴، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۶۴، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۶۶، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۱۵۸، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

بر این اساس سنجش کیفیت هوا امروز در ایستگاه‌های پارک رازی با شاخص ۱۰۱، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۱۴۰، تربیت مدرسه منطقه شش با شاخص ۱۲۱، تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۴۴، دانشگاه تهران با شاخص ۱۲۱، شریف منطقه دو با شاخص ۱۳۳، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۱۳۰، علم و صنعت با شاخص ۱۰۷، منطقه ۱۵ با شاخص ۱۳۷، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

در همین راستا، ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۶۰، اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۶۷، اسلام‌شهر با شاخص ۹۴، باغستان شهریار با شاخص ۷۱، پاسداران با شاخص ۹۷، پاکدشت با شاخص ۹۰، پونک با شاخص ۵۳، پیشوا با شاخص ۷۳، چشمه با شاخص ۵۶، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۹۲، دماوند با شاخص ۶۵، رباط‌کریم با شاخص ۷۶، در موقعیت هوای سالم (زرد) ثبت شدند.

همچنین ایستگاه‌های ژئوفیزیک با شاخص ۷۷، سرخه‌حصار با شاخص ۷۳، شهرداری منطقه دو با شاخص ۸۳، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۷۵، قدس با شاخص ۵۹، لواسانات با شاخص ۸۵، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۶۳، ملارد با شاخص ۶۰، ورامین با شاخص ۷۳ و وردآورد منطقه ۲۲ با شاخص ۸۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 744686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.