۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۷
قیمت خودرو امروز ۱ اردیبهشت + جدول

قیمت محصولات ایران‌خودرو و سایپا در بازار اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، بازار خودرو امروز _شنبه یکم اردیبهشت_ در بیشتر محصولات داخلی با شیب ملایم رو به افزایش است، اما در بازار مونتاژی‌ها تغییر زیادی دیده نمی‌شود.

دنا پلاس (تیپ ۱) امروز با ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته و دنا پلاس توربو اتوماتیک (ارتقا) با رشد ۸۰۰ هزار تومانی قیمت به ارزش ۸۴۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۹۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

پژو پارس با رشد ۵۰۰ هزار تومانی قیمت به ۶۸۰ میلیون تومان و پژو پارس سفارشی ELX با خیز ۹۰۰ هزار تومانی قیمت به ۷۶۰ میلیون تومان رسیدند.

ساینا S اتوماتیک (استاندارد) با رشد ۵۰۰ هزار تومانی قیمت و مبلغ ۵۰۷ هزار تومان و کوییک R تیپ S (استاندارد) با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی قیمت امروز در بازار به نرخ ۴۴۵ میلیون معامله می‌شوند.

شاهین اتوماتیک G نیز با رشد ۶۵۰ هزار تومانی قیمت به نرخ ۸۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا امروز ۲۰۰ هزار تومان گران‌تر شده و به ۴۴۳ میلیون تومان رسیده است.

شاهین G از سدان‌های لوکس و رده بالای سایپا نسبت به روز گذشته ۱۰۰ هزار تومان افت قیمت داشت و با ارزش ۷۶۴ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

بر این اساس در گروه محصولات ایران‌خودرو وانت آریسان با قیمت ۴۴۷ میلیون تومان، سورن پلاس (فول) با قیمت ۷۶۵ میلیون تومان، سورن پلاس موتور XU۷P با قیمت ۶۵۵ میلیون تومان، سورن پلاس دوگانه‌سوز ۸۲۷ میلیون تومان، دنا پلاس (تیپ ۱) با قیمت ۸۴۰ میلیون تومان، دنا پلاس توربو اتوماتیک (ارتقا) یک میلیارد و ۹۸ میلیون تومان، پژو پارس ۶۸۰ میلیون تومان، پژو پارس سفارشی ۷۱۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ موتور TU۳( ارتقا) با قیمت ۶۹۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما (ارتقا) ۸۴۸ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک (ارتقا) ۹۴۲ میلیون تومان، رانا پلاس (ارتقا) ۶۴۶ میلیون تومان، تارا دستی (ارتقا) ۸۲۱ میلیون تومان، تارا اتوماتیک V2 به قیمت ۹۸۵ میلیون تومان، هایما اس ۷ (S۷) با قیمت یک میلیارد و ۶۹۸ میلیون تومان، هایما ۷X با قیمت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در محصولات سایپا نیز ساینا S استاندارد با قیمت ۴۵۱ میلیون تومان، ساینا S دوگانه‌سوز ۴۷۲ میلیون تومان، کوییک اتوماتیک ۵۳۰ میلیون تومان، کوییک S استاندارد ۴۴۳ میلیون تومان، سایپا ۱۵۱ با قیمت ۳۳۹ میلیونو ۵۰۰ هزار تومان، وانت زامیاد (رادیال) با قیمت ۵۷۸ میلیون تومان، پیکاپ کارون ۸۴۱ میلیون تومان و چانگان CS۳۵ تیپ ۲ با قیمت یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان مبادله می‌شود.

قیمت خودرو امروز ۱ اردیبهشت+ جدول

قیمت خودروهای مونتاژی

در بازار خودروهای مونتاژی روند ثابتی دیده نمی‌شود، برخی محصولات با شیب کم رو به افزایش قیمت گذاشته، در حالی که تعداد اندکی نیز با کاهش قیمت روبه‌رو است.

جک J۴ آپشنال یکی از خودروهای بدون تغییر قیمت است که با نرخ ۸۸۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فیدلیتی (پنج‌نفره) امروز ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت و دیگنیتی پرستیژ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رشد قیمت را به ثبت رساندند اما X۳۳ کراس (دستی) با یک میلیون تومان افت قیمت نسبت به روز گذشته و نرخ یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

بر این اساس X۲۲ پرو دستی با قیمت ۹۵۸ میلیون تومان، X۳۳ کراس (دستی) با قیمت یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان، آریزو ۵ اسپورت با قیمت یک میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان، تیگو ۷ پرو پرمیوم ۲ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان، تیگو ۸ پرو (هیبرید) ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، فونیکس FX (۱.۶) با قیمت دو میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان، جک J۴ با قیمت ۸۸۶ میلیون تومان، جک S۳ با قیمت یک میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان، کی‌ام‌سی T۸ با قیمت یک میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان، کی‌ام‌سی J۷ با قیمت یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان، رسپکت ۲ به قیمت یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان، فیدلیتی (پنج‌نفره) یک میلیارد و ۹۸۲ میلیون تومان، دیگنیتی پرایم دو میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ با قیمت دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودرو امروز ۱ اردیبهشت+ جدول

کد خبر 744638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.