شاخص آلودگی هوای تهران به تفکیک مناطق امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند + وضعیت

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۱۵۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _چهارشنبه شانزدهم اسفند_ طی ساعات منتهی به ۷:۰۰ صبح در دستگاه سنجش کیفیت هوای ایستگاه‌های اسلام‌شهر با شاخص ۱۵۶، باقرشهر با شاخص ۱۶۰، پارک رازی با شاخص ۱۵۳، پاسداران با شاخص ۱۵۲، پاکدشت با شاخص ۱۵۷، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۱۶۳، پیشوا با شاخص ۱۵۳، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۱۵۹، در وضعیت هوای ناسالم (قرمز) قرار دارد.

در همین راستا، تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۵۵، دانشگاه تهران با شاخص ۱۵۳، دماوند با شاخص ۱۵۳، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۱۵۵، سرخه حصار با شاخص ۱۶۶، سلامت با شاخص ۱۷۶، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۱۶۲، شریف منطقه دو با شاخص ۱۵۷، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۱۶۰، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۱۶۲، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۸۳، در موقعیت ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده‌اند.

همچنین ایستگاه‌های شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۶۳، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۱۵۴، علم و صنعت با شاخص ۱۵۶، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۷۲، قرچک با شاخص ۱۵۹، منطقه ۱۵ با شاخص ۱۸۰، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۱۶۴، ورامین با شاخص ۱۷۴، وردآورد منطقه ۲۲ با شاخص ۱۵۴ در شرایط هوای ناسالم (قرمز) قرار دارد.

بر این اساس، امروز دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های امام خمینی با شاخص ۱۲۲، باغستان شهریار با شاخص ۱۱۸، بهارستان با شاخص ۱۳۲، پردیس با شاخص ۱۱۶، پونک با شاخص ۱۴۶، ژئوفیزیک با شاخص ۱۳۰، شهرداری منطقه دو با شاخص ۱۳۵، شهریار با شاخص ۱۰۲، گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۱۲۵، لواسانات با شاخص ۱۲۷، ملارد با شاخص ۱۰۵، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

به این ترتیب، دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی ساز با شاخص ۶۶، اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۷۴، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۹۵، چشمه با شاخص ۶۱، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۹۳، رباط کریم با شاخص ۶۹، قدس با شاخص ۶۷، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۹۷، در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شدند.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 733653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.