شاخص آلودگی هوای تهران به تفکیک مناطق امروز دوشنبه ۷ اسفند + وضعیت

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص ۶۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _دوشنبه هفتم اسفند_ طی ساعات منتهی به هشت صبح در دستگاه سنجش کیفیت هوای ایستگاه‌های اسلام‌شهر با شاخص ۶۸، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۵۴، باغستان شهریار با شاخص ۵۷، باقرشهر با شاخص ۶۷، در موقعیت هوای سالم (زرد) است.

بر این اساس امروز سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های پاسداران با شاخص ۷۶، پاکدشت با شاخص ۸۰، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۷۲، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۶۵، تهران پارک شکوفه با شاخص ۷۳، دانشگاه تهران با شاخص ۶۸، ژئوفیزیک با شاخص ۵۲، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۵۷، سلامت با شاخص ۶۵، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۶۴، شریف منطقه دو با شاخص ۷۰، در شرایط سالم (زرد) ثبت شده است.

همچنین ایستگاه‌های شهرداری منطقه چهار با شاخص ۶۴، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۵۸، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۶۷، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۵۹، علو و صنعت با شاخص ۵۸، فرمانداری شهرری با شاخص ۷۲، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۷۱، منطقه ۱۵ با شاخص ۸۷، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۷۲، ورامین با شاخص ۶۶ و وردآورد منطقه ۲۲ با شاخص ۶۱، در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

به این ترتیب، ایستگاه‌های دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۳۵، امام خمینی با شاخص ۳۲، بهارستان با شاخص ۴۶، پارک رازی با شاخص ۴۶، پردیس با شاخص ۲۶، چشمه با شاخص ۴۳، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۴۳، دماوند با شاخص ۳۴، شهرداری منطقه دو با شاخص ۳۳، لواسانان با شاخص ۲۷، ملارد با شاخص ۵۰، در موقعیت پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 730947

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.