شاخص آلودگی هوای مناطق تهران‌؛ امروز ۳۱ شهریورماه

کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز (جمعه) در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۷۸ در وضعیت سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز_ جمعه سی‌ویکم شهریورماه_ در ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۱۵۴ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های پردیس با شاخص ۱۲۹، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۱۰۷، شر، یف منطقه دو با شاخص ۱۰۶، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۳۱، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۱۷، قرچک با شاخص ۱۱۶ و ورامین با شاخص ۱۱۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی ساز با شاخص ۵۱، اتوبان محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۶۴، اسلام شهر با شاخص ۸۰، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۵۵، امام خمینی با شاخص ۸۸، باغستان شهریار با شاخص ۷۷، پارک رازی با شاخص، پاسداران با شاخص ۶۹، پاکدشت با شاخص ۹۷، پونک با شاخص ۵۲، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۹۰، پیشوا با شاخص ۵۷، تهران پارک شکوفه با شاخص ۷۴، چشمه با شاخص ۷۷، دانشگاه تهران با شاخص ۶۸، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۵۸، دماوند با شاخص ۶۷، رباط کریم با شاخص ۶۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های ژئوفیزیک با شاخص ۷۳، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۶۸، سلامت با شاخص ۸۴، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۹۲، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۹۳، شهرداری منطقه دو با شاخص ۶۵، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۵۶، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۹۶، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۹۰، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۶۶، شهریار با شاخص ۶۶، علم و صنعت با شاخص ۵۲، قائم با شاخص ۸۵، قدس با شاخص ۶۳، گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۵۳، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۶۸، ملارد با شاخص ۸۱، منطقه ۱۵ با شاخص ۷۹ و میدان فتح منطقه ۸ با شاخص ۶۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 689468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.