شاخص آلودگی هوای مناطق تهران امروز؛ ۲۳ مرداد

کیفیت هوای کلان‌شهر تهران امروز در ساعت منتهی به هفت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۰۴ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز _یکشنبه بیست‌وسوم مردادماه_ در ساعت منتهی به هفت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۰۴ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه‌های پاسداران با شاخص ۱۵۴، پارک شکوفه با شاخص ۱۵۶ در وضعیت ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارند.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های قدس با شاخص ۱۶، قرچک با شاخص ۳۹، ورامین با شاخص ۳۱ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارد.

وضعیت ایستگاه‌های باغستان شهریار با شاخص ۱۵۰، باقرشهر با شاخص ۱۲۱، پارک رازی با شاخص ۱۲۲، رباط کریم با شاخص ۱۲۳، سلامت با شاخص ۱۰۵، شهریار با شاخص ۱۳۹، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۲۸، ملارد با شاخص ۱۰۹، منطقه ۱۵ با شاخص ۱۱۵ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی ساز با شاخص ۵۱، اسلامشهر با شاخص ۱۰۰، امام خمینی با شاخص ۷۷، پاکدشت با شاخص ۶۰، پردیس با شاخص ۶۵، چشمه با شاخص ۷۸، دانشگاه تهران با شاخص ۸۴، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۶۷، دماوند با شاخص ۶۳، ژئوفیزیک با شاخص ۷۲، علم و صنعت با شاخص ۹۸، قائم با شاخص ۹۴، لواسانات با شاخص ۵۷ در وضعیت سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 596165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.