شاخص آلودگی هوای مناطق تهران امروز؛ ۲۰ مرداد

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۱ در وضعیت قابل قبول (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز _پنجشنبه بیستم مردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۱ در وضعیت قابل قبول (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه پارک شکوفه با شاخص ۱۵۸ در وضعیت ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های ملارد با شاخص ۲۴ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارد.

وضعیت ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۱۱۰، پاکدشت با شاخص ۱۲۲، سلامت با شاخص ۱۰۳، قرچک با شاخص ۱۰۶، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۵۴، اسلامشهر با شاخص ۷۲، امام خمینی با شاخص ۸۹، باغستان شهریار با شاخص ۹۷، پارک رازی با شاخص ۹۴، پاسداران با شاخص ۹۷، پردیس با شاخص ۶۸، پیشوا با شاخص ۱۰۰، چشمه با شاخص ۸۰، دانشگاه تهران با شاخص ۷۶، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۶۰، دماوند با شاخص ۶۰، رباط کریم با شاخص ۸۷، ژئوفیزیک با شاخص ۷۰، شهریار با شاخص ۷۲، علم و صنعت با شاخص ۹۰، فرمانداری شهرری با شاخص ۷۵، قائم با شاخص ۹۶، قدس با شاخص ۸۳، لواسانات با شاخص ۵۵، منطقه ۱۵ با شاخص ۹۸، ورامین با شاخص ۹۹ در وضعیت سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 595428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.