پیش فروش سایپا ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی + سایت ثبت نام ۱۴۰۱

سایپا پیش فروش محصولات خود را در فروردین ماه آغاز کرد. در این طرح جدید، محصولات سایپا شامل شاهین، ساینا، کوییک معمولی و تیبا ۲ عرضه می‌شود. پس از ثبت نام، قرعه کشی فروش فوری برگزار می‌شود.

به گزارش ایمنا، بر اساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش سایپا ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی این گروه خودروسازی در فروردین ۱۴۰۱ اعلام شد.

ثبت نام سایپا

متقاضیان می‌توانند از روز چهارشنبه هفدهم فروردین ۱۴۰۱ به مدت دو روز و شبانه روزی نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام کنند.

احتراماً بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی مصوبه مجلس شورای اسلامی به تاریخ ۱۹/‏۰۸/‏۱۴۰۰‬ گروه خودرو سازی سایپا امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات مطابق جدول ذیل را برای مادرانی که فرزند دوم و ما بعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شده‌اند به شرح این بخشنامه فراهم نموده است.

نکته ۱: در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد پس از برگزاری قرعه کشی، در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم می‌شود و در غیر این صورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تأیید سازمان‌های ذیربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.

نکته ۲: در صورت لزوم برگزاری قرعه کشی بر اساس موارد اشاره شده در نکته ۱، قرعه کشی این بخشنامه (ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) به صورت جداگانه اما همزمان با بخشنامه شماره ۵۰۶۷۸۱ مورخ ۱۵/‏۱۲/‏۱۴۰۰‬ ‬صورت می‌پذیرد و اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌گردد تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه برای ایشان میسر شود.

نکته ۳: متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچ گونه وجهی به حساب شرکت خودروساز واریز نخواهند نمود.

پیش فروش سایپا ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی + سایت ثبت نام ۱۴۰۱

محصولات سایپا

بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا محصولات ارائه شده در این طرح شامل شاهین G، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ هستند.

قیمت محصولات سایپا

پیش فروش جدید سایپا با قیمت غیر قطعی است و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت است. در این دو طرح خودروها با پیش پرداخت علی‌الحساب زیر عرضه می‌شوند.

 • شاهین G با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۷۲ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان
 • کوییک S با پیش پرداخت علی‌الحساب ۹۲ میلیون و ۲۷۴ هزار و ۴۰۰ تومان
 • کوییک R گیربکس معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۸۸ میلیون و ۹۵۲ هزار و ۹۰۰ تومان
 • کوییک گیربکس معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۸۳ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۴۰۰ تومان
 • ساینا S با پیش پرداخت علی‌الحساب ۸۴ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۴۰۰ تومان
 • سایپا SE ۱۵۱ موتور M۱۳ با پیش پرداخت علی‌الحساب ۷۵ میلیون و ۲۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان

نوع خودرو مبلغ علی‌الحساب پیش پرداخت (ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
شاهین G ۱.۷۲۲.۳۲۹.۰۰۰

قیمت روز خودرو

در زمان تحویل

مندرج در قرارداد

مشتریان

مرداد الی مهر سال ۱۴۰۱
کوییک S ۹۲۲.۷۴۴.۰۰۰ مهر الی آذر سال ۱۴۰۱
کوییک R با گیربکس معمولی ۸۸۹.۵۲۹.۰۰۰ مرداد الی مهر سال ۱۴۰۱
کوییک با گیربکس معمولی ۸۳۹.۸۰۴.۰۰۰ مهر الی دی سال ۱۴۰۱
ساینا S ۸۴۸.۵۸۴.۰۰۰ آبان الی اسفند سال ۱۴۰۱
سایپا SE ۱۵۱ موتور M۱۳ ۷۵۲.۳۱۶.۰۰۰ مرداد الی شهریور سال ۱۴۰۱

زمان تحویل خودروها مطابق جدول فوق در (هفته چهارم) ماه‌های ذکر شده است.

سایت سایپا

متقاضیان برای ثبت نام به درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند.‌

پیش فروش سایپا ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی + سایت ثبت نام ۱۴۰۱

شرایط عمومی بخشنامه ثبت نام سایپا

 • محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد. (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو است.)
 • حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم هستند.
 • امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.
 • متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.
 • امکان ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نیست.
 • متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند. ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام، تا ۳ سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.
 • شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست (شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود.
 • شماره تلفن همراه اعلام شده باید متعلق به شخص متقاضی باشد.
 • کد پستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری باید از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نیست.
 • مشتریان محترم باید پس از کارکرد ۱۰۰۰ کیلومتر و حداکثر ۵ ماه از تاریخ تحویل خودرو برای انجام سرویس اولیه به نمایندگی‌های گروه خودروسازی سایپا مراجعه کنند.
 • ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست.
 • چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام تا تحویل خودرو، مشخص شود اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه است، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد شد.
 • در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو شود و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه تکمیل وجه مربوطه صادر خواهد شد.
 • در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت‌سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.
 • فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد. کلیه متقاضیان محترم بایدپس از پایان ثبت نام و قرعه کشی به سایت فروش اینترنتی گروه سایپا مراجعه و از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.
 • پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین فروش فوق‌العاده باید ظرف سه روز نسبت به واریز وجه علی‌الحساب پیش پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند.
 • انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.
 • در این بخشنامه از زمان واریز تا زمان تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.
 • در صورت بروز هرگونه تأخیر در تحویل خودرو، معادل ۳۶ درصد سالیانه (سه درصد ماهیانه) خسارت تأخیر به صورت روزشمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.
کد خبر 566499

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.