آمار کرونا اصفهان ۹ آبان؛ ۱۶ فوتی و ۵۱۲ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای۵۱۲ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۱۸۵ هزار و ۹۲۰ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۱۶ هزار و ۶۲۲ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱۲ نفر گزارش شده است و تعداد کل بستری شده در بیمارستان به علت کرونا از ابتدا تاکنون ۱۷۶ هزار و ۸۳۵ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: همچنین تعداد ۱۶ هزار و ۵۳۰ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

وی ادامه داد: تعداد ۱۷۶ هزار و ۸۵۳ نفر نیز تعداد کل بستری شدگان کرونا از از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بهبود یافتگان نیز ۱۱۸ هزار و ۷۲۸ نفر اعلام شده است.

سلطانیان با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۱۹۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، افزود: از این تعداد ۲۰۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان از از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۱۸ هزار و ۷۲۸ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۱۳۳ نفر بوده است.

وی تاکید کرد: همچنین آمار مرگ و میر بیماران مشکوک و قطعی و مشکوک به کرونا در طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان ۱۶ نفر گزارش شده است.

کد خبر 532223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.