آمار کرونا کاشان ۴ شهریور؛ ۵ فوتی و ۷۰ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۷۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۵۲ نفر اهل کاشان هستند و پنج مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۲۳۰ هزار و یک نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۴ هزار و ۷۰۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۷۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌اند که ۵۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد هفت نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۵۲ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۴ سال و حداقل ۲۰ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل ۱۱ بیمار جدید بستری شده‌اند.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۸۰۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۶۹۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۰۹ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۸۵ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستان‌های شهرستان کاشان تحت درمان هستند.

وی افزود: پنج مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۵۰۲ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۳۹ هزار و ۴۲۰ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 517270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.