آمار کرونا کرمانشاه ۲۱ مرداد؛ ۸ فوتی و ۵۸۹ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _پنج شنبه ۲۱ مردادماه ۱۴۰۰_ اظهار کرد: در حال حاضر ۹۹۲ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸۹ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمانشاه شناسایی شده‌اند، افزود: از این تعداد ۴۸۳ مورد جز بیماران تست مثبت سرپایی و ۱۰۶ مورد جز بیماران تست مثبت بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲۶ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری شده‌اند، ادامه داد: در این مدت زمان ۲۱۳ بیمار با علائم کرونا با بهبودی حال عمومی از بیمارستان‌های سطح استان کرمانشاه ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۸ مورد فوتی بر اثر ابتلاء به کرونا در کرمانشاه گزارش شده است، گفت: مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه در شمار دو هزار و ۲۹ نفر رسید.

کد خبر 514116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.