کولیوند استعفا داد/ صابریان رئیس سازمان اورژانس کشور شد

در پی استعفای پیرحسین کولیوند پیمان صابریان به عنوان "سرپرست سازمان اورژانس کشور" منصوب شد.

به گزارش ایمنا، با موافقت وزیر بهداشت با استعفا دکتر پیرحسین کولیوند رئیس سابق اورژانس کشور، پیمان صابریان که پیش از این رئیس سازمان اورژانس تهران بود، سرپرست اورژانس کشور شد.
آقای کولیوند از سال ۱۳۹۵ تا کنون رئیس سازمان اورژانس کشور بود.

سعید نمکی در نامه‌ای به دکتر کولیوند نوشت:

جناب آقای دکتر پیرحسین کولیوند

خدمات ارزشمند و جهادی آن برادر بزرگوار در سازمان اورژانس کشور در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد بود.

حضور مخلصانه، فداکار و عاشقانه جنابعالی در کلیه عرصه‌های بحرانی اعم از سیل و زلزله و حوادث جاده‌ای و به خصوص روزهای سخت ابتلاء به کرونا و همچنین فعالیت‌های ماندگاری که در راه اندازی اورژانس هوایی، دریایی، ریلی و توسعه اورژانس جاده‌ای و پیش بیمارستانی انجام دادید، یقیناً در اوراق زرین خدمت در نظام سلامت ثبت شده است. راه اندازی کدهای ۲۴۷ و ۷۲۴ و تعداد قابل توجه بیماران نجات یافته از سکته‌های قلبی و مغزی، خدمت گرانبهای دیگری بود که مدیون تلاش شما و همکاران ارجمندتان بود.

انتقال اعضا پیوندی، بخصوص قلب در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مراکز پیوند عضو نیز از خاطر همگان نخواهد رفت.

اینجانب ضمن آگاهی از مشکلات جنابعالی هرگز حاضر به پذیرش کناره‌گیری شما از مدیریت آن مجموعه نبودم و می‌دانید که چه سخت می‌توان با استعفای برادری مخلص، وفادار و مؤثر از مسئولیت خطیر موافقت نمود. لذا ضمن پذیرش استعفای جنابعالی علیرغم میل باطنی و فقط به دلیل اقناع روحی در کمک به مشکلات جسمی و روحی جنابعالی از خداوند بزرگ برایتان به پاداش خدمت‌های ارزنده ایام خدمتگزاری به مردم شریف، آرزوی تندرستی، عزت و سربلندی دارم.

بی تردید حضور شما در هر جایگاه به دلیل علاقه و عشقی که به سربلندی و عزت جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف کشورمان دارید، تأثیرگذار خواهد بود.

نمکی همچنین در حکمی، دکتر پیمان صابریان، رئیس اورژانس تهران به عنوان سرپرست سازمان اورژانس کشور منصوب کرد که متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر پیمان صابریان

با توجه به سوابق علمی و اجرایی جنابعالی به عنوان "سرپرست سازمان اورژانس کشور" منصوب می‌شوید.

امید است با لطف پروردگار و استفاده از کلیه ظرفیت‌ها در اداره آن مجموعه بسیار مهم، موفق باشید.

منبع: تسنیم
کد خبر 511782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.