آخرین مهلت مشمولان غایب برای بهره‌مندی از کسر خدمت ایثارگری

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان غایب برای بهره مندی از تسهیلات کسر خدمت ایثارگری تنها تا ۱۲ فروردین‌ماه سال ۹۸ فرصت دارند.

به گزارش ایمنا، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مشمولان غایب برای بهره مندی از تسهیلات کسر خدمت ایثارگری والدین و یا معافیت به ازای ۲۸ یا ۲۹ ماه سابقه ایثارگری، تنها تا ۱۲ فروردین سال ۱۳۹۸ فرصت دارند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) برای اعزام به خدمت اقدام کنند.

سربازان حین خدمت که دارای غیبت اولیه یا سنواتی هستند نیز می‌توانند از کسر خدمت ایثارگری والدین بهره‌مند شوند که باید برای دریافت گواهی مربوطه به یگان خدمتی والدین خود مراجعه تا سوابق آنان در سامانه وظیفه عمومی ثبت شود.

این تسهیلات تنها شامل آن دسته از مشمولان غایبی می‌شود که تا پایان روز کاری ۱۲ فروردین‌ماه سال ۹۸ به دفاتر (پلیس +۱۰) مراجعه و درخواست خود را برای اعزام به خدمت ثبت کنند و در صورتی که واجد شرایط معافیت به واسطه امتیاز ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه ایثارگری باشند از خدمت سربازی معاف و در غیر این صورت پس از اشتغال به خدمت به ازای هر ماه ایثارگری و یا هر درصد جانبازی والدین از ۱۲ روز کسرخدمت برخوردار می‌شوند.

بعد از تاریخ مذکور طبق روال گذشته غیبت مانع بهره مندی از این امتیازها خواهد بود.

کد خبر 370615

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.