دستگیری کلاهبردار ۴۰ میلیارد تومانی در فلاورجان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری فردی که به بهانه مشارکت در بازار سکه و طلا بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار محمدرضا هاشمی‌فر اظهار کرد: در پی وصول چندین فقره پرونده و طرح شکایت از شهروندان در شهرستان فلاورجان مبنی بر اینکه فردی به بهانه سرمایه گذاری در بازار سکه و طلا از آن‌ها کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد متهم با ترفند مشارکت افراد در بازار سکه و طلا و پرداخت سودهای ماهانه پنج تا ۱۲ درصد، بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده و متواری شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در این رابطه مأموران با اقدامات هوشمندانه پلیسی موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر کنند.

هاشمی‌فر با اشاره به اینکه تاکنون ۴۰ شاکی در این رابطه اعلام شکایت کرده‌اند، گفت: متهم دستگیر شده در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

کد خبر 765567

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • جمشيد کیانی DE ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
  0 1
  با پرس و جویی که داشتم،این اتفاق کلاهبرداری مربوط به یکی از طلافروشان در شهر کلیشاد بوده است و شخص طلا فروش اهل اصفهان بوده که حدود ده سال در کلیشاد در مغازه اجاره ای طلا فروشی داشت.خبر گزاری ايمنا بنده به عنوان یک فرد فلاورجانی از شما به علت خبری که مربوط به فلاورجان نیست و به آن مرتبط نموده اید شکايت میکنم ۰۹۱۳۱۰۰۰۸۴۲
  • IR ۲۱:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
   0 0
   اگر خبر رو درست بخونید، می‌بینید که نوشته به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، اگر موردی هم هست، با پلیس درمیان بگذارید خبرها تاییدیه پلیس رو دارد
  • IR ۲۱:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
   0 0
   وای چقدر باحالی شما، خب اگه پرس و جوی درستی داشتی باید از پلیس می‌پرسیدی، از کی پرسیدی؟، منبعت کی بوده؟، قطعا اینجور وقتا باید منبع دقیق‌تون پلیس باشه دیگه، خب این خبر رو هم پلیس داده تامام تامام