آغاز اولین طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران‌خودرو از امروز (دوشنبه) طرح فروش فوق‌العاده وانت آریسان دوگانه‌سوز که مجهز به استانداردهای ۸۵گانه است را با قیمت مصوب ۴۱۳ میلیون ۷۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان را تا زمان تکمیل ظرفیت اجرایی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، این گروه خودروسازی در راستای ایجاد امکان ثبت‌نام در نمایندگی و عرضه خودرو به مصرف‌کنندگان واقعی، از امروز (دوشنبه) امکان خرید وانت آریسان دوگانه‌سوز مجهز به استانداردهای اجباری سال ۱۴۰۳ (استاداردهای ۸۵ گانه) را از طریق نمایندگی‌های این گروه خودروسازی آغاز می‌کند.

مشتریان به منظور ثبت‌نام می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز گروه صنعتی ایران‌خودرو نسبت به ثبت‌نام این محصول اقدام کنند.

گفتنی است مهلت ثبت‌نام از امروز (۲۰ فروردین ماه) آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. مشتریان می‌توانند، پیش از مراجعه به نمایندگی در صورتی که پروفایل کاربری در سایت اینترنتی گروه صنعتی ایران‌خودرو ندارند، اقدام به ثبت‌نام و ایجاد نام کاربری و رمز عبور کنند.

وانت آریسان دوگانه‌سوز مجهز به استانداردهای اجباری سال ۱۴۰۳، با قیمت ۴۱۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان در رنگ‌های سفید، مشکلی متالیک، نقره‌ای متالیک و خاکستری متالیک، با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه، عرضه می‌شود.

آغاز اولین طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو در سال ۱۴۰۳

از محدودیت‌های مشارکت در این طرح فروش فوق‌العاده گروه صنعتی یاران‌خودرو می‌توان به محدودیت هر کد ملی برای یک خرید، مالکیت تلفن همراه به نام متقاضی، عدم امکان صلح و ثبت‌نام برای افراد حقیقی نام برد؛ بنابراین عدم پلاک انتظامی فعال و عدم خرید ۴۸ ماه از خودروسازان، محدودیت ثبت‌نام نخواهد بود. ضمن اینکه این طرح فروش ویژه متقاضیان عادی است.

کد خبر 742893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.