آمار واکسیناسیون و کرونا ایران؛ ۱۷ فوتی و ۲۹۵ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و فوتی‌ها ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را از بیست‌وهشتم آبان تا روز شنبه چهارم آذر، به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۲۹۵ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۲۴ هزار و ۴۰۷ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۸۵ هزار و ۲۴۴ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

طی بازه زمانی مذکور، ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تاکنون ۱۴۶ هزار و ۷۰۵ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۲۲۵ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۲۴ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا روز _یکشنبه پنجم آذر_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۴۴ هزار و ۲۸۵ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۳۵ هزار و ۴۹۰ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۷ هزار و ۱۷۵ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۶۱۶ هزار و ۹۵۰ مورد رسید.

کد خبر 707169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.