آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۲۲ مرداد؛ یک فوتی و ۳۷ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به امروز _یکشنبه بیست‌ودوم مردادماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۳۷ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۳ هزار و ۲۷۵ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۷۳ هزار و ۹۸۰ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، یک بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تاکنون ۱۴۶ هزار و ۳۱۹ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۲۸ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۱۰ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۲۲ مرداد

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _یکشنبه بیست‌ودوم مردادماه_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۱۹ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۲۵۷ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۲ هزار و ۳۸۱ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۶۰۳ هزار ۶۵۷ مورد رسید.

کد خبر 679640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.