آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۲۴ تیر؛ بدون فوتی و ۱۸ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به امروز _شنبه بیست‌وچهارم تیرماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور، ۱۸ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۲ هزار و ۷۶۰ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۷۱ هزار و ۲۸۹ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست نداد و با احتساب این آمار، از ابتدا تاکنون ۱۴۶ هزار و ۳۰۴ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۱۴ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و هفت نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۲۴ تیر

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _شنبه بیست‌وچهارم تیرماه_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۴۵۹ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۳۲ هزار و ۲۳۵ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۱ هزار و ۶۷ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۹۹ هزار ۸۵۱ مورد رسید.

کد خبر 673551

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.