آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۲۸ خرداد؛ بدون فوتی و ۱۸ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _یکشنبه، بیست‌وهشتم خردادماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۱۸ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۲ هزار و ۳۲۵ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۶۸ هزار و ۲۷۴ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست نداد و با احتساب این آمار، از ابتدا تا کنون ۱۴۶ هزار و ۲۹۱ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۹ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۲۸ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۲۸ خرداد

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _یکشنبه، بیست‌وهشتم خردادماه_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۲۳ هزار و ۸۹۵ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۲۰ هزار و ۷۳۱ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۰۷ هزار و ۹۸۴ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۵۲ هزار و ۶۱۰ مورد رسید.

کد خبر 667919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.