آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۲۷ خرداد؛ یک فوتی و ۱۵ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _شنبه، بیست‌وهفتم خردادماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۱۵ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۲ هزار و ۳۰۷ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۶۸ هزار و ۱۱۶ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، یک بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تا کنون ۱۴۶ هزار و ۲۹۱ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، چهار نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۳۵ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۲۷ خرداد

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _شنبه، بیست‌وهفتم خردادماه_ درمجموع ۶۵ میلیون و ۲۲۱ هزار و ۹۴۸ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۱۸ هزار و ۹۷۲ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۰۴ هزار و ۷۹۴ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۷۱۴ مورد رسید.

کد خبر 667722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.