شاخص آلودگی هوای مناطق تهران؛ امروز ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران، امروز (یکشنبه) در ساعت منتهی به هفت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۸۲ در وضعیت هوای قابل قبول ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای تهران با شاخص ۸۲ قابل قبول امروز _یکشنبه سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه_ به شرح زیر است:

امروز دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۱۸۴، تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۵۵، چشمه با شاخص ۱۵۹ و سلامت با شاخص ۱۵۲ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های پاکدشت با شاخص ۱۰۸، پیشوا با شاخص ۱۳۲، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۱۰۵، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۴۵، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۱۱ و منطقه ۱۵ با شاخص ۱۲۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۵۲، بزرگراه محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۶۱، اسلام‌شهر با شاخص ۸۴، امام خمینی با شاخص ۶۲، پارک رازی با شاخص ۸۹، پاسداران با شاخص ۹۰، پردیس با شاخص ۶۷، پونک با شاخص ۵۳، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۸۹، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۷۳، دماوند با شاخص ۶۲، رباط‌کریم با شاخص ۷۸، ژئوفیزیک با شاخص ۵۲، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۸۴، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۹۵، شریف منطقه دو با شاخص ۹۲ و شهرداری مرکز منطقه ۱۲ با شاخص ۷۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

همچنین سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های شهرداری منطقه دو با شاخص ۶۷، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۵۴، شهرداری منطقه ۱۰ با شاخص ۷۱، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۶۵، شهرداری منطقه ۱۶ با شاخص ۸۸، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۹۱، علم و صنعت با شاخص ۶۴، قائم با شاخص ۸۵، قدس با شاخص ۵۳، قرچک با شاخص ۸۲، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۶۹، ملارد با شاخص ۶۱، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۹۲ و ورامین با شاخص ۸۶ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اقدسیه منطقه یک با شاخص ۴۴، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۴۲ و گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۳۹ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 662462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.