شاخص آلودگی هوای مناطق تهران؛ امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران، امروز (پنجشنبه) در ساعت منتهی به هشت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۸۶ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای تهران امروز _پنجشنبه هفتم اردیبهشت‌ماه_ به شرح زیر است:

امروز دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۶۷ و رباط‌کریم با شاخص ۱۵۵، قرچک با شاخص ۱۵۱، منطقه ۱۵ با شاخص ۱۵۲ و ورامین با شاخص ۱۵۳ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های امام خمینی با شاخص ۱۱۰، باقرشهر با شاخص ۱۴۲، پارک رازی با شاخص ۱۳۵، پاسداران با شاخص ۱۲۰، پیشوا با شاخص ۱۵۰، دانشگاه تهران با شاخص ۱۰۲، سلامت با شاخص ۱۳۸، شهرداری مرکز منطقه ۱۲ با شاخص ۱۱۴، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۱۴ و شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۰۴ در وضعیت هوای سالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۹۳، بزرگراه محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۷۱، اسلام‌شهر با شاخص ۸۶، پاکدشت با شاخص ۹۰، پردیس با شاخص ۶۱، پونک با شاخص ۵۹، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۹۵، دماوند با شاخص ۷۰، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۷۲، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۸۳ و شریف منطقه دو با شاخص ۸۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

همچنین سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۹۷، شهرداری منطقه دو با شاخص ۵۳، شهرداری منطقه ۱۰ با شاخص ۵۵، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۸۸، شهرداری منطقه ۱۶ با شاخص ۹۱، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۶۷، شهریار با شاخص ۶۲، علم و صنعت با شاخص ۶۲، قائم با شاخص ۸۱، قدس با شاخص ۶۱، گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۶۰، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۷۸، ملارد با شاخص ۵۶ و میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۷۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اقدسیه منطقه یک با شاخص ۵۰، چشمه با شاخص ۴۹، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۴۸، ژئوفیزیک با شاخص ۴۹ و شهرداری منطقه چهار با شاخص ۱۴ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 657334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.