شاخص آلودگی هوای مناطق تهران؛ امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۲

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز (پنجشنبه) در ساعت منتهی به هفت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۵۶ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای تهران امروز _پنجشنبه بیست‌وچهارم فروردین‌ماه_ به شرح زیر است:

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه رباط‌کریم با شاخص ۱۱۶ در وضعیت هوای سالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اسلام‌شهر با شاخص ۵۸، امام خمینی با شاخص ۵۴، باغستان شهریار با شاخص ۵۷، باقرشهر با شاخص ۷۰، پارک رازی با شاخص ۷۱، پاسداران با شاخص ۹۵، پاکدشت با شاخص ۵۴، پردیس با شاخص ۶۶، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۶۵، پیشوا با شاخص ۶۲، تربیت‌مدرس منطقه شش با شاخص ۶۶، تهران پارک شکوفه با شاخص ۹۷، دانشگاه تهران با شاخص ۶۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های دماوند با شاخص ۶۳، ژئوفیزیک با شاخص ۵۱، سلامت با شاخص ۵۷، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۶۰، شریف منطقه دو با شاخص ۷۷، شهرداری مرکز منطقه ۱۲ با شاخص ۶۷، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۵۶، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۵۴، شهریار با شاخص ۵۱، علم و صنعت با شاخص ۶۵، گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۵۴ و منطقه ۱۵ با شاخص ۶۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۳۵، بزرگراه محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۳۵، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۴۳، چشمه با شاخص ۳۳، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۳۹، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۴۸، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۳۷، شهرداری منطقه دو با شاخص ۴۱، شهرداری منطقه ۱۰ با شاخص ۲۴، شهرداری منطقه ۱۶ با شاخص ۴۱، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۴۸، قدس با شاخص ۳۳، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۴۰، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۴۵ و ورامین با شاخص ۳۰ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 654250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.