شاخص آلودگی هوای مناطق تهران؛ امروز ۸ فروردین ۱۴۰۲

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز_سه‌شنبه هشتم فروردین‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۷۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای تهران امروز _سه‌شنبه هشتم فرودین‌ماه ۱۴۰۲_ به شرح زیر است:

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های قائم با شاخص ۱۴۲ و منطقه ۱۵ با شاخص ۱۲۲ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اسلام‌شهر با شاخص ۸۱، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۶۴، امام خمینی با شاخص ۶۳، باغستان شهریار با شاخص ۵۵، باقرشهر با شاخص ۹۱، پارک رازی با شاخص ۷۹، پاسداران با شاخص ۸۱، پاکدشت با شاخص ۹۳، پونک با شاخص ۵۷، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۶۳، پیشوا با شاخص ۵۲، تربیت مدرس منطقه شش با شاخص ۷۸، تهران پارک شکوفه با شاخص ۹۰، چشمه با شاخص ۵۱، دانشگاه تهران با شاخص ۹۴، دماوند با شاخص ۵۵، رباط‌کریم با شاخص ۸۲، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص ۷۱ و شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۸۵ در وضعیت هوای قابل قبول (زرد) قرار دارد.

همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های شریف منطقه دو با شاخص ۹۴، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۵۲، شهرداری مرکز منطقه ۱۲ با شاخص ۸۱، شهرداری منطقه دو با شاخص ۵۳، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۵۳، شهرداری منطقه ۱۰ با شاخص ۶۲، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۸۱، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۹۹، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۵۶، علم و صنعت با شاخص ۸۲، قرچک با شاخص ۸۰، گلبرگ منطقه هشت با شاخص ۵۶، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۵۴ و ملارد با شاخص ۶۴ در وضعیت هوای قابل قبول (زرد) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی ساز با شاخص ۳۱، بزرگراه محلاتی منطقه ۱۴ با شاخص ۳۲، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۳۷، ژئوفیزیک با شاخص ۴۷، شهرداری منطقه ۱۶ با شاخص ۲۵، شهریار با شاخص ۴۸، قدس با شاخص ۱۹ و میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۴۳ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

کد خبر 650694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.