هوای اصفهان برای سومین روز سالم است/ ۹ ایستگاه کیفی هوا خاموش

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان، امروز در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۹۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای اصفهان امروز _شنبه بیست‌وششم شهریورماه_ به شرح زیر است:

امروز ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۱۲۰، انقلاب با شاخص ۱۱۱ و میرزاطاهر با شاخص ۱۰۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های استانداری اصفهان با شاخص ۸۲، پروین با شاخص ۷۴، رودکی با شاخص ۸۷، رهنان با شاخص ۹۴ و کاوه با شاخص ۸۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های باهنر، فرشادی، فیض، خرازی، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر، دانشگاه، مبارکه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۶۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) و سجزی با شاخص ۱۰۲ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 605813

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.