تکلیف ۱۷ پرونده شکایات وزارت علوم مشخص شد

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم از تعیین تکلیف ۱۷ پرونده در هیئت عالی تجدیدنظر و رسیدگی به شکایات وزارت علوم خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مرتضی فرخی در این خصوص اظهار کرد: اولین جلسه هیئت عالی تجدیدنظر و رسیدگی به شکایات این وزارتخانه به ریاست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و موضوع مصوبه ۶۳۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیر سابق این شورا، معاون آموزشی وزیر علوم و اعضای حقیقی هیئت عالی تجدیدنظر در دوره جدید تشکیل شد، ۱۷ پرونده مورد بررسی قرار گرفته و تعیین تکلیف شدند. همچنین اعضای هیئت عالی با اصلاح تبصره‌ای از شیوه نامه رسیدگی و تجدیدنظرخواهی موافقت کردند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: بر اساس مصوبه ۶۳۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی که در سال ۱۳۹۴ تصویب شده، آن دسته از شکایات اعضای هیئت علمی و کارکنان که در موضوعات علمی و پژوهشی است از شمول طرح در دیوان عدالت اداری خارج و در هیئت عالی تجدیدنظر بررسی و تعیین تکلیف می‌شود.

فرخی افزود: اعضای هیئت عالی تجدیدنظر مصوب کردند جلسات این هیئت حداقل ماهی یک بار تشکیل و پرونده‌های ارجاعی از کارگروه‌های هیئت علمی و دانشجویی تعیین تکلیف شوند.

کد خبر 604673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.