برگزاری دومین لیگ بازی‌های موبایلی «کتاب‌بازی»

دومین دوره لیگ بازی‌های موبایلی «کتاب‌بازی» از عید قربان تا عید غدیر با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، لیگ بازی‌های موبایلی «کتاب‌بازی» که نخستین دوره آن از روز دوازدهم اردیبهشت و همزمان با عید فطر به مدت هشت روز برگزار شد، در دومین دوره نیز در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی بیشتر کاربران بازی‌های موبایلی با مفاهیم و اطلاعات عمومی و کاربردی از طریق بازی «کوییز» برگزار می‌شود.

لیگ بازی‌های موبایلی «کتاب بازی» مسابقه‌ای جذاب در حوزه اطلاعات عمومی است که شرکت‌کنندگان در آن با حضور در یک رقابت گروهی کاملاً جدی و پرهیجان، از یک سو سطح دانش عمومی خود را محک می‌زنند و از سوی دیگر شانس برنده شدن و جایزه گرفتن را امتحان می‌کنند.

این رویداد در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی طراحی شده است و شرکت‌کنندگان در آن علاوه بر پاسخگویی به سوالات اطلاعات عمومی به پرسش‌هایی که با این رویکرد از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آماده شده نیز پاسخ می‌دهند.

ثبت‌نام برای شرکت در این رویداد از چهاردهم تا هجدهم تیرماه انجام می‌شود. همچنین زمان شروع مسابقات هم از نوزدهم تا بیست‌وهفتم تیر است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این لیگ باید این بازی را از فروشگاه‌های معتبر ایرانی دریافت و تا پیش از شروع رویداد، ثبت‌نام خود را با استفاده از لینک درون بازی نهایی کنند.

رویداد «کتاب‌بازی» همچون دوره نخست خود جوایز ویژه‌ای برای پنج نفر برتر این رقابت نیز در نظر گرفته است. این پنج جایزه نقدی، به پنج نفر برتر رویداد که بالاترین امتیاز را به‌دست آورند، تعلق خواهد گرفت.

این جوایز به شرح زیر است:

نفر اول: ۱۱ میلیون تومان
نفر دوم: ۹ میلیون تومان
نفر سوم: هفت میلیون تومان
نفر چهارم: پنج میلیون تومان
نفر پنجم: سه میلیون تومان

همچنین به قید قرعه به ۳۰ نفر از میان همه شرکت‌کنندگان در این رویداد جایزه نقدی «هر نفر ۵۰۰ هزار تومان» داده می‌شود.

اگر قصد شرکت در لیگ بازی‌های موبایلی «کتاب‌بازی» را دارید، باید این نکته را نیز بدانید که برای انجام فرآیند ثبت‌نام، ارائه نام و نام‌خانوادگی و شماره همراه الزامی است.

به گزارش ایمنا، در نخستین دوره لیگ بازی‌های موبایلی «کتاب‌بازی» در مجموع ۶۶۰۹ کاربر ثبت‌نام کردند که از این بین ۴۰۷۶ نفر وارد فضای رقابتی لیگ شدند و طی هشت روز به رقابت با یکدیگر پرداختند.

کد خبر 586143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.