آمار کرونا اصفهان ۲۱ اسفند؛ ۵ فوتی و ۱۲۷ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۱۲۷ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت آمار بیمار، کرونا در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۴۲۰ هزار و ۲۲۸ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۱ هزار و ۵۱۱ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۶۸۵ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۲۷ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۲۰۰ هزار و ۸۶۷ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده ۷۹ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۶۲۹ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) بستری هستند، گفت: از این تعداد ۱۲۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگه‌داری می‌شوند.

وی درخصوص آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۳۵ هزار و ۳۶۶ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۸۶ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: ۱۱ هزار و ۵۲۶ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۵۴۸ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) پنج مورد از آمار مرگ و میر بیماران قطعی به کرونا اعلام شده و تعداد فوتی‌های مشکوک به کرونا نیز یک نفر گزارش شده است.

کد خبر 561296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.