آمار کرونا کردستان ۲۱ دی؛ یک فوتی و ۱۳ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه ۲۱ دی ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۱۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۵۷ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰ نفر در شهرستان سقز، هشت نفر در شهرستان قروه، شش نفر در شهرستان بیجار، ۱۳ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۰ نفر در شهرستان بانه، پنج نفر در شهرستان مریوان، دو نفر در شهرستان دیواندره و دو نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱۰ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۲۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۹۳۷ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۳۸ نفر در شهرستان سنندج، ۱۸۴ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۰ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۰ نفر در شهرستان قروه، ۷۳ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۴ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۵۷ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و ۵ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 548079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.