نتایج قرعه کشی سایپا ۱۴۰۰ + پیگیری ثبت نام و لیست برندگان پیش فروش و طرح مشارکت در تولید

قرعه کشی سایپا برگزار و لینک اسامی، لیست برندگان قرعه کشی، اولویت، اسامی برندگان نهایی و نتایج مشارکت در تولید و پیش فروش در دی ۱۴۰۰ پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی اعلام شد.

به گزارش ایمنا، دو طرح پیش فروش سایپا و مشارکت در تولید سایپا از روز شانزدهم دی ماه آغاز و دو روز از طریق سایت سایپا ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز نوزدهم دی ۱۴۰۰ با حضور مسئولان و نهادهای نظارتی انجام و اسامی برندگان اعلام شد.

برای مشاهده اسامی برندگان پیش فروش اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اسامی برندگان مشارکت در تولید اینجا کلیک کنید

زمان تحویل محصولات سایپا

طبق اعلام سایپا زمان تحویل خودروها در این دو طرح از خرداد الی اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود.

محصولات سایپا

بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا در طرح فروش جدید سایپا محصولات شاهین G، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S، سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ عرضه می‌شود.‌

تعداد شرکت کنندگان در طرح فروش سایپا

در آخرین طرح پیش فروش یک ساله سایپا ۱۰۱ هزار و ۲۴۹ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۹۸ هزار و ۹۷۸ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند. همچنین در طرح پیش فروش مشارکت در تولید سایپا ۳۱ هزار و ۹۸۸ نفر شرکت کردند که ۲۹ هزار و ۸۹۹ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

نتایج قرعه کشی سایپا

برندگان سایپا

در قرعه‌کشی پیش فروش یک ساله سایپا سیزده هزار نفر به عنوان برنده انتخاب و بیست و شش هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا چنانچه منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در در طرح پیش فروش مشارکت در تولید نیز ۴ هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۸ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده‌اند.

قیمت محصولات سایپا

دو طرح فروش سایپا در دی ۱۴۰۰ سایپا با قیمت غیر قطعی است و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت است؛ در این دو طرح شاهین G با پیش پرداخت علی‌الحساب صد و هفتاد و یک میلیون هشتصد و و نود و شش هزار و پانصد تومان، کوییک S با پیش پرداخت علی‌الحساب نود و یک میلیون و صد و سی و نه هزار و پانصد تومان، کوییک R گیربکس معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب هشتاد و هفت میلیون و هشت صد و چهل و هفت هزار و پانصد تومان، کوییک با گیربکس معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب هشتاد و دو میلیون نه صد و نوزده هزار تومان، ساینا S با پیش پرداخت علی‌الحساب هشتاد و سه میلیون و هفتصد هشتاد و نه هزار تومان و سایپا SE ۱۵۱ موتور M۱۳ با پیش پرداخت علی‌الحساب هفتاد و سه میلیون پانصد و پنج هزار ریال عرضه می‌شود.

مهلت واریز وجه سایپا

منتخبین تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نتایج فرصت دارند نسبت به پرداخت وجه بر اساس خودرویی که درخواست دادند، اقدام کنند، در غیر این صورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.

سایت ثبت نام اینترنتی سایپا

آدرس درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا saipa.iranecar.com است.

کد خبر 547739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.