آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۷ آبان؛ بدون فوتی و ۹۴ ابتلای جدید

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

سیدراشد جزایری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۶۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۷۵ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۹۴ نفر مثبت قطعی شد که ۷۷ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۱۷ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، بودند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تاکید کرد: اکنون ۱۷۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۳۵ نفر مثبت قطعی است.

وی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش نشده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری یک هزار و ۷۰۸ نفر است.

وی ادامه داد: اکنون ۲۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

جزایری گفت: از نظر شیوع بیماری کرونا شهرستان‌های بروجن، شهرکرد، فارسان و لردگان نارنجی و شهرستان‌های اردل، بن، سامان، کیار، کوهرنگ و خانمیرزا در وضعیت زرد است.

کد خبر 536291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.