هوای اصفهان ناسالم برای گروه‌های حساس است

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ چهارشنبه ۱۲ آبانماه_ در ساعت منتهی به ۱۰:۴۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۷ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ چهارشنبه ۱۲ آبان ماه_ در ساعت منتهی به ۱۰:۴۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۷ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در خیابان‌های انقلاب با شاخص ۱۴۱، احمدآباد ۱۳۴، خرازی ۱۳۲، ورزشگاه میثاق ۱۱۲، کاوه ۱۰۹، فیض ۱۰۵، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارند و ایستگاه جی با شاخص ۱۶۶، در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های رهنان، باغ غدیر، دانشگاه، خواجو و پروین فعال نیست همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های استانداری با شاخص ۹۹، فرشادی ۹۹، رهنان ۹۹، رودکی ۹۵، مبارکه ۹۳، میرزاطاهر ۱۹، ورزشگاه میثاق ۱۱۲، در وضعیت سالم قرار دارند.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر روی عدد ۶۲ در وضعیت سالم و سجزی با قرار گرفتن روی ۱۴۷ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارند.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

کد خبر 532974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.