آمار کرونا همدان ۲۰ مهر؛ ۱ فوتی و ۳۹۱ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۹۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۳۹۱ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۸ هزار و ۹۱۵ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۰ هزار و ۹۳۰ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان یک مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به دو هزار و ۹۳۸ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۰۱ نفر، بهار یک هزار و ۴۵۲ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۶۵ نفر، رزن یک هزار و ۱۴۳ نفر، درگزین ۳۸۳ نفر، فامنین ۳۹۰ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۳۳ نفر بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۴۳۳ نفر، نهاوند سه هزار و ۷۹۳ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۳۰۱ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 528387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.